Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szégyellem hogy magyar vagyok!...

Szégyellem hogy magyar vagyok! Az gáz ha évek óta USA-ban dolgozó magyarként azt mondom mindenkinek német vagyok?

Figyelt kérdés

2010-ben jöttem ki azóta nagyon kis megszakításokkal USA_ban vagyok. Mivel határozottan szégyellem hogy magyar vagyok ezért németnek adom ki magam. Szerencsére vezetéknevem eléggé németes hangzású + anyanyelvi szinten beszélek németül (nem mintha az itt kéne…) így megtehetem.

Van olyan ismerősöm aki nagyonmagyar és aki szerint amit csinálok az hazaárulás és fúj mocsok és maradj is kinn és idegenszívű stb.

De az ismerőseim többsége szerint (amely többség java része maga is külföldön van Anglia németek stb) ez érthető, sőt egyre inkább érthető, László Petra ügy után pedig már van olyan ismerősöm aki szintén letagadja hogy magyar.


2016. jan. 3. 13:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
52%

19: Akkor megint felteszem neked a kérdést, hogy miért ide írogatsz, amikor van amerikai megfelelője is ennek az oldalnak. Aztán élvezd a kis hugboxodat, hogy milyen szar magyarnak lenni.


Nem mintha én imádnék itt élni és imádnám amit művelnek a magyarok... de amit te művelsz az is kritikán aluli és annyira jellemző.

2016. jan. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

"mert jobboldali kormány van"


Hol? A fityisz? Jobboldali? ne röhögtess. Vérkomcsi egy párt, Kádár ha élne a Csúti Törpéhez járna tanulni.

2016. jan. 3. 20:11
 23/29 anonim ***** válasza:
66%

Nagy butaság ez szerintem amit csinálsz!

Elitélni 1 nemzetet(pláne a sajátod)és letagadni azért,mert vannak "szar alakok"?

Én németben élek és itt is vannak "olyan emberek" hát hogyne,mint mindenütt.Ettöl függetlenül nem minden ember ilyen,szoval a tiszteletet megérdemlik.

Én magyar vagyok és büszkén mondom ezt bárkinek!

2016. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
Orulok, hogy lepontoztatok. Ezzel csak bebizonyitottatok, hogy az igazsag mindig fajdalmas! Ugyhogy koszi, hogy igazat adtatok!😉
2016. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Aki szégyelli, hogy magyar, az nem magyar. Ezzel eldobtad magadtól végleg a magyarságodat. Egyébként meg nem zavar, aki képes megtenni, az nem hiányzik majd a nemzetnek. Egyébként a László Petra videó lassításában tisztán látszik, hogy egy kőben esik el, valamint azért, mert túl hirtelen jött ki a karja a rendőr kezéből, plusz kiderült, hogy ötven kurdot mészárolt le, mielőtt idejött volna, ez még a legkevesebb, amit kaphatott. A narancs kormányt itthon sem igazán szeretjük elég sokan, a népszerűségüket annak köszönhetik, hogy a Jobbiktól átvették a programpontjaikat, és ők valósították meg. A "szar alakokról" szólva meg igazad van, én sem vagyok boldog, hogy vannak magukat magyarnak nevező, mégis a nemzet ellenségeként viselkedő személyek (pl.: Fletó, Zsohár, Bajnai, aki Biszkut felfüggesztettre ítélte, Biszku, Soros stb.). Azt viszont tisztelem, hogy te képes voltál úgy dönteni, hogy mivel nem szereted ezt a nemzetet, inkább megtagadod, és máshol próbálsz megélni, nem pedig itthon fotel forradalmárkodsz vagy húzod még mélyebbre az országot, köszönöm.
2016. jan. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik magas itt többek számára hogy a László Petra video csak PÉLDA volt a jéghegy csúcsa. Szükségtelen védeni (a védhetetelent) mert enélkül is van ebben az országban annyi abszurd hogy sorolni se tudom már.

Pl a mostani Simicska oszlopbontás. Még a bírósági ügy lezárulta ELŐTT. No comment.

Tanú c. film: "Elnézést Virág elvtárs ez az ítélet"


na hát ennyi. Orbány Kurmány.

2016. jan. 4. 11:04
 27/29 anonim ***** válasza:
39%

Az a gáz ha a nemzetiségedet attól teszed függővé h neked tetsző kormány van -e, vagy éppen mennyi korrupciós meg egyéb ügyről hallasz. Kevered a szezont a fazonnal, ezeknek a dolgoknak semmi közük a nemzetiséghez, bennem pl sose merült fel h "nemzetiséget váltok" csak azért mert Mszp volt kormányon vagy nekem támadt egy részeg vasutas és ezért megsértődök a magyarokra. Mekkora nonszensz dolog már ez.

Egyébként se leszel se német se hottentotta csak azért mert éppen ahhoz van kedved.


Egyébként ismerek hasonló politikamániás identitászavarosfigurát, gondolom nem kell részleteznem miket szokott linkelgetni, meg folyton a politikát hozza fel beszélgetésben. Hát egy csöppet unalmas.

Aztán egyszer kijelentette h ő már x napja etnikailag nem magyar. De ezt így szó szerint. :D

És tudjátok milyen időpont jött ki utánaszámolva? Naná hogy a választásoké. :D

2016. jan. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
22%
Kérdező, senki nem kíváncsi rád. Takarodj el az országból, és felejts el mindent, ami ide köt. Pont.
2016. jan. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
37%
Én Svájcban élek és magyar zászló lobog a kertemben! Szóval ki így, ki úgy! :)
2016. márc. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!