Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a kamasz lányok...

Szerintetek a kamasz lányok az édesanyjukat hogyan kellene, hogy illessék, milyen szavakkal?

Figyelt kérdés
Úgy értem tudjátok biztos, hogy vannak olyan lányok és fiúk, sajnos az én lányaim is ilynekek, nem tudnak disztingválni, hogy mindig megbántják az édesanyjukat, vagyis engem, azt gondolják, hogy az humoros, aztán után azt, hogy igazságos, legkésőbb pedig azt, hogy vagyány, ha beszólhatnak az anyjuknak, holott én nem akarok se elöl mami, hátul baby lenni, se állandóan perlekedő fáasztó nyanuka, de olyan érzésem van, hogy időnként a helyzetkomikumokból látják, hogy az ugratás, ha valaki az anyukáját bántja, de valahogy nem tartom ízlésesnek, nekem túl durva, bár lehet, hogy már én is hiperérzákeny vagyok, hol a harisnyám túl szexi, hol pedig a zoknim túl béna és nynaás, nem tudo egysezrűen mit reagálni rá, hogy nevessünk egy kicsit

#anya #harisnya #nevetés #zokni #helyzetkomikumok otthon
2016. jan. 4. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem bántásból, de a felét nem értettem amit leírtál. Kérlek fogalmazd át rendesen, hogy mások is megértsék mit akarsz mondani. Ha nem megy, akkor viszont ne csodálkozz, hogy a lányaid sem tudnak kommunikálni veled. Érthetetlen vagy.
2016. jan. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
A kérdésed megfogalmazása alapján én, ismeretlenül, teljes jó indulatból sem tudlak komolyan venni. Mit tegyen akkor a lányod?
2016. jan. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tényleg nem lehet érteni semmit az írásodból.
2016. jan. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi van?!
2016. jan. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ilyen mikor egy gyereknek van gyereke és csodálkozik ha a gyereke gyereknek nézi :D A lényeg hogy szüljünk hamar, és legalább hármat !
2016. jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva? Mert megírtam őszintén, hogy érthetetlen amit a kérdező írt? Szívesen segítenék, adnék tanácsot, de tényleg nem érteni, hogy mit akar mondani. Ezért lettem lepontozva??
2016. jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
biztos kamaszok. tanulj meg nevetni önmagadon, legyél lazább. szeretnek, hidd el. max bosszantanak. de ehhez azért partner kell, aki nem veszi fel azt nem lehet szekálni.
2016. jan. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Privát üzenetben ezt írta a kérdező:


"én ezt csak így tudom megfogalmazni sajnos, nincs más ötletem"

2016. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sunshinedoll ***** válasza:
A gyereked nem a barátod, hanem a gyereked, azért van, hogy megneveld, még ha utálkozik is egy sort.
2016. jan. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elveszed a telefonjukat és "bibibí nemadom vissza"
2016. jan. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!