Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek tizen 12 eveseknek...

Szerintetek tizen 12 eveseknek az emo durva~e? (nem en vagyok az! )

Figyelt kérdés
2016. jan. 8. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
egy 12 éves még gyerek de lehet depressziós attól függettlenül amit ma már divatnak azaz emónak hivnak
2016. jan. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kisit furcsa h valaki 12 evesen emos, de ha o igy latja jonak akkor nem szabad megvaltoztatni csak azert mert maskepp latja a vilagot!
2016. jan. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hat az a lany csak ugy azert lett az mert tetszett neki az a stilus
2016. jan. 8. 15:00
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Az a durva hogy 2016-ba valaki még űzi ezt az ezer éve letűnt gagyi stílust.
2016. jan. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Hat az a lany csak ugy azert lett az mert tetszett neki az a stilus" - Akkor ő nem EMO-s, csak úgy öltözködik mint az EMO-sok.

Nagy különbség!

2016. jan. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Azt hittem, hogy az emók már 5 éve kihaltak :D


Én 12 éves voltam, amikor annak vallottam magam, mert megjelent a Tokio Hotel és akkor minden lány barátnőm "emó" lett. :D:D

2016. jan. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én amondó vagyok, hogy mindenki a maga ura, cselekedjünk úgy, ahogyan jónak látjuk (persze ahol szükséges, ismerve a tényleges határokat). Attól, hogy nem áll be valaki a sorba, és nem lesz ugyanolyan, mint bármelyik másik korabeli személy az utcán, ugyanúgy ember marad. Persze az más kérdés, hogy csak azért válna a kérdésben említett egyén emová, mert tetszik neki maga a stílus, vagy esetleg más, érzelmi jellegű probléma áll a dolog hátterében.

16/emogirl

2016. jan. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszaitok
2016. jan. 9. 17:54
 9/9 Sk1pp3r válasza:
Alapvetően az a probléma, hogy a szülei miért nem basszák jól nyakon a gyereket? 28 éves vagyok, amikor én voltam fiatal, akkor is voltak hülyék, meg punkok meg mindenféle. De megjelenésben ritka volt a kirívó eset. Nyugodtan meg lehet kövezni ezért a kijelentésemért, de én úgy gondolom, hogy az ilyen gyerekek szülei le se szarják, hogy mi van a kölökkel. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy minket még neveltek a szüleink, a mostani fiatalokat csak "tartják". Tisztelet a kivételeknek!
2016. jan. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!