Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én érzek úgy, hogy van...

Csak én érzek úgy, hogy van egy világnézetem ami segít mindenkit megérteni?

Figyelt kérdés
Azt mondják abnormális pedig teljesen logikusan összeáll az egész, alátudom támasztani észérvekkel. Nem értem, hogy ugyanígy van mindenkinek egy sajátja, vagy van egy média/iskola által felszedett univerzális?

2016. jan. 10. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Félek kijelenteni azt ,hogy mindenikek van sajátja ,mert ez így magában nem állja meg a helyét.

Elviekben mindenkinek van ,de amit írtál média és iskola szerintem nagyon sok mindenkit befolyásol és ,így oké ,hogy van ,de kb. akkor az emberek legnagyobb százalékának ugyan az lehet. hiába a "sajátja".

2016. jan. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, csak mostanában igyekszem kizárni.
2016. jan. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármily csúnyán fog ez most hangzani, de az emberek több, mint 90%-ának az a világnézete van, amit a média és az iskola akar, hogy legyen. Nekem nem az van, ez miatt nincs is sok barátom és sokan nem is hisznek nekem, csak később, miután leesett nekik, hogy "basszus, igaza volt, én meg azt mondtam, hogy hülye..."! Úgyhogy amennyiben úgy érzed, hogy egyedi vagy, akkor örülj neki!
2016. jan. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanennek a 90%-nak mindezek mellett komoly kognitív disszonanciát lebegtet meg már az említése is a szemléletednek, nemhogy a világos, érthető és nyilvánvalóan igaz alátámasztása. Ilyen kis énvédő dolog ez, nem tudnák mivel mentegetni magukat a kis cicaharcaikban többé.
2016. jan. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen együtt érzek veled, de én nem szoktam beszélni abban a rendszerben mert úgy se értenék meg. Egyébként milyen világképre gondolsz?
2016. jan. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!