Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A vendéglátósok miért nem...

A vendéglátósok miért nem szeretik az "Egy sör lesz" kifejezést?

Figyelt kérdés
Mint vendég nem értem mi rossz ebben.
2016. jan. 15. 14:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
20%
Ja persze kapják az adózatlan zsebpénzt a vendégektől, és még ki is legyen nyalva a seggük, mert elsírják magukat, meg megsértődnek. Másokkalk meg egész munkaidejük alatt dirigálnak, meg ordítozik velük a főnök, mégse panaszkodnak annyit, mint ezek az adócsalók, hogy jaj nem jól lettek megszólítva. Brühühühü.
2016. jan. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
60%

Szolárium:

Szia/Jónapot!

12 percet szeretnék szolnizni/12 percre befeküdnék a szoliba/ 12 percet fizetnék/ Jöttem 12 percre/Jöhetnék 12 percre?

A 12 perc lesz elég furcsa...

2016. jan. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
A 4-es vagyok, kissé meglep a 8%, amikor nagyon is igazam van, vendéglátóipari szakközépbe jártam, évekig dolgoztam a szakmámban, a legtöbb barátom ismerősöm pultos, pincér. Lehet, hogy vannak akiknek fáj az igazság, de valóban kisebbségi komplexusuk van sokuknak ebben a szakmában, van aki be is vallja, nem egyszer hallottam már főleg pincérektől, hogy a legjobb étteremben is (sőt ott a leginkább) csicskaként kezeli őket a vendég, így nyilván nem lesz túl jó önbecsülésük. És azért ott van a másik oldal is, amikor a vendéglátós a bunkó, nem egy ilyenbe is belebotlottam már, tudnék mesélni, pedig nekik kötelességük lenne udvariasnak lenni. Ettől függetlenül, mint mindenhol, így vendéglátó helyen is udvarias vagyok, nálam ez alap.
2016. jan. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!