Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért sírom el magam ilyen...

Miért sírom el magam ilyen könnyen? 14/L

Figyelt kérdés

Tegnap pl. a szuleim hivtak enni es mondtam h nem vagyok ehes,meg h nem kell,es akkor anyu mondta,hogy aggodnam ertem,mert nem estek semmit,meg ilyenek.Es mikor anyu kiment a szobambol,besotetitettem,es elkezdtem sirni.

Ma pl. le akartam menni,keszultem felvenni a kabatom,es mondtak a szuleim,hogy az nem eleg vastag,meg hogy vegyek fel vastagabbat,mert megfazok.Es aztanbementem a szobamba,besotetitettem es sirtam,mondom akkor inkabb nem megyek sehova.

Normalis ez?

Elore is koszonom



2016. jan. 17. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
mitől vagy ilyen szomorú? semmmi nem történt veled? a korod adhat erre okot, de amúgy nem gondolom, hogy normális, hogy ilyen random dolgokon sírsz. anyuddal nem beszélsz? nem tud róla? az nagy baj. ő jobban tud segíteni mint innen bárki.
2016. jan. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem mostanában várod a menzeszed?
2016. jan. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem,anyu nem tud róla.Csak annyit làt,hogy besötétítek,és fekszek az ágyon.Azt szokta mondani,hogy ne duzzogjak mindenert.

A menzeszem altalaban honap elso 10-15 napjaban szokott megjonni,de meg ebben a honapban nem volt,ugyhogy lehet h most lesz.

2016. jan. 17. 12:12
 4/6 anonim ***** válasza:
és miért nem szeretnél erről beszélni anyukáddal?
2016. jan. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha most a napokban jött rád ez a rosszkedv, simán lehet hogy azért mert meg fog jönni, csak késett. Olyankor a nők nagy része sokkal érzékenyebb.
2016. jan. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy érzem,hogy nem értene meg.Szigorú.
2016. jan. 17. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!