Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért sírom el könnyen magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírom el könnyen magam, ha nem értünk egyet a párommal?

Figyelt kérdés
Legutóbb úgy kezdtek el könnyezni a szemeim,hogy társaságban voltunk,jó volt a hangulat, valamin nem értettünk egyet, és már könnybe is lábadt a szemem... Kellemetlen helyzetbe hoztam őt is és magamat is. Nagyon mérges lett, igaza is van, nem akarom,hogy rámenjen a kapcsolatunk. Nagyon érzékeny vagyok, próbálom visszafojtani a sírást, de nem megy. Nagyon jól megvagyunk, de ez a tulajdonságom nagyon zavar mindkettőnket. Egyébként bárki mondhat bármit, főnök, kolléga, családtag, nem veszem magamra, nem vagyok depressziós, szeretem az életet, ilyenkor mégis olyan roncsnak érzem magam.
2011. júl. 14. 05:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, és én is utálom. Sokan fogják mondani, hogy tudat alatt így zsarolod, de ez nem így van. Én pl mindig igyekszem elvonulni, ha sírhatnékom van, vagy megvárni, amíg elalszik, vagy bármilyen más módon eltitkolni. Nagyon sokszor nem is veszi észre. Nem tudom, mi lehet az igai megoldás :/
2011. júl. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nyugi én is ilyen vagyok,de engem bárki meg tud bántani.Még ha azt látom h. mást szidnak le akkor is képes vagyok magamra venni és sírni.Bár én depis vagyok és valszeg ezért,de még jó, megható dolgoknál is sírva fakadok.
2011. júl. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 napietus ***** válasza:

amikor érzed a gombócot a torkodban, igyál egy pohár HIDEG vizet. ez tleg elég kellemetlen, főleg társaságban, így megelőzheted.


egyébként meg próbáld kicsit lazán kezelni a dolgokat. rántsd meg a vállad :)

2011. júl. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem egyedül vagyok ilyen "nem normális"... (Ezt kaptam az arcomba..) Utolsó, igazad van, és megpróbálok odafigyelni rá.. Ugyanis ezek nem nagy dolgok, csak én meg olyan kis hülye vagyok... A vizet kipróbálom majd, köszi...
2011. júl. 14. 10:09
 5/12 anonim ***** válasza:
43%

Azért, mert még kicsi vagy.

Nem tudod, hogy nem érthet mindenki mindenkivel mindíg egyet?

2011. júl. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem egy fiú osztálytársam volt ilyen. Általános iskolába is együtt jártunk, meg gimibe is.

egészen gimi 3. osztályig ha valaki lecseszte, elkezdett könnyesedni a szeme. kicsit gáz volt.

2011. júl. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok... mindig magamban keresem a hibát és néha bekönnyezek, de általában sikerül magamban tartani... De ha nem, akkor kimegyek, és elszívok egy szál cigit... Nem ajánlom, hogy te is ezt tedd, de én csak akkor tudok egyedül lenni, ha rágyújtok.
2011. júl. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Ezt kívülálló nem értheti.

Én is utálom ezt a tulajdonságomat. Olyan ösztönös. Semmi akarat nincs benned, hogy sírj, még is meglágyul a szíved, talán tudat alatti lelki betegségre tudok gondolni.

Egyet tudok javasolni, ne gondolkodj, tereld el a figyelmed más fele, DE NE HARCOLJ AZ ÉRZÉS ELLEN, mert akkor csak vele vagy és táplálod. Tehát ne figyelj rá.

2011. júl. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
11:28nak. Na én nem ilyen vagyok, pont ez az, bárki bármit mondhat, "leszarom",soha nem voltam ilyen... De ha a párom... Kész... Csak ő hozza ki ezt belőlem, de ő meg utálja,ha ezt csinálom,jogosan... Rámehet a kapcsolatunk is. A másik kommentelőnek meg: felnőtt vagyok. Ezért is gáz.
2011. júl. 18. 13:17
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi, teljesen így van..
2011. júl. 18. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!