Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tul erzekeny vagyok, ezt...

Tul erzekeny vagyok, ezt tudja a csaladom, megis bunko modon viselkednek velem? Mit tehetek ezellen?

Figyelt kérdés

A lenyeg az, hogy a tanulmanyaim nullak, teha 2 ev utan otthagytam az egyetemet, mert nem birtam es kidobott penz lett volna az egesz.

Most itthon vagyok, es arra varok, hogy legyen jobb ido, hogy vegre megszerezzem a jogositvanyt, mivel eddig nem volt ra idom.

De folyamatosan parancsolgat a csaladom, hogy ezt csinald, azt csinald, semmit ne vegyel magadnak. Latom, hogy masoknak mennyi cuccok van, de en semmit ne vehetek.

Elmennek dolgozni, de a legkozelebbi munkahely 15 km-re lenne, es ahhoz kellene legyen jogositvanyom, hogy oda eljussak, ha meg taxival mennek, az egesz fizetesem elmenne ra.

Hugom mast nem csinal, mint minden heten tobbszor elmondja, hogy takarodj dolgozni, miert nem mesz mar dolgozni. A szuleim persze soha nem szolnak ra, hogy ne legyel mar bunko, masnak is vannak erzesei.

A szuleim azt szeretnek, hogy jovore probaljak meg egy foiskolat, es arra gondoltam, hogy tavasszal-nyaron nemetbe mennek par honapra dolgozni, de megis folyamatosan zavar a hugom dolgozni.

Annyira rosszul esik, hogy amugy egy kalap sz.ar az eletem meg lelkileg bantanak.

A szuleim pedig folyamatosan szivatnak, szeretnek kicsit kreativkodni itthon, de nem engedik, nevetnek rajtam, huzzak az agyamat, hogy azt hiszed azt kepes vagy megcsinalni.

Minden nap orakat sirok, eleg baj az nekem, hogy igy alakult az eletem, nem kell meg belemrugjanak...


2015. jan. 9. 13:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért bántanak mert jól esik nekik, és látják hogy fáj neked. Próbáld ki azt hogy nem reagálsz rá ha idegesítenek, ettől garantáltan ők fognak kikészülni. A másik tanácsom pedig az, hogy magaddal kell kezdj el foglalkozni, ne mákosakkal. Azt, hogy mire vagy képes ki tudná nálad jobban? Ha az életed szar tegyél ellene, ha nem teszel úgy marad.
2015. jan. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!