Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért nem akarják...

Az emberek miért nem akarják elfogadni, hogy szabadúszóként dolgozom?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok,mindig is érdekelt az informatika így már 12-13 éves koromban elkezdtem tanulni a programozást,videóvágást,képszerkesztést,és hasonló dolgokat.Majd 16 éves koromban elkezdtem youtubera feltölteni videókat ahol mostanra már elég szép szintet elértem,így havonta kb 800-1000$ bevételem van, ez mellet még freelancer.com-on is dolgozom ahonnan szintén bejön pár száz $ (terméseztessen adózom utánunk)

A lényeg,hogy ezt sok ember,ismerős nem akarja felfogni.

Elég sokszor megkaptam már,hogy "mi az,hogy csak otthon ülsz, menj el dolgozni stb.)Szerintük csak a fizikai munka a munka.Oké...

Na az ilyeneknek,hogy próbáljam elmondani,hogy ez is munka?Ebből is meglehet élni,nem is akárhogy.

Volt alkalmam eltölteni pár hetet az Egyesült államokban ahol egyszerűen ez olyan természetesnek számít ha az ember otthonról keres pénz,hogy az hihetetlen,valamint kb lexarják,hogy a másik embernek mennyi pénze van,mit dolgozik,hogyan keresi a pénzét. Kár,hogy ez itthon nem így van.

Bár én se érzem munkának mert imádom csinálni még ha 10-12 óra videóvágás után a szemem kifolyik akkor is. Steve jobs mondta egyszer:„ha szereted a munkád, soha többé nem kell dolgoznod” :) Hát igen...



2016. jan. 23. 19:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ez tök király! Mondd meg nekik, hogy cseréljetek egy hétre, és akkor majd meglátják, hogy ez mennyire nem munka..( ironia volt)
2016. jan. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
5%
és utána felébredtél? :))))
2016. jan. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az emberek irigyek, sokan szeretnének otthon dolgozni szabad időbeosztásban, akkor kelni fel, amikor akarnak, satöbbi. Csak egyszerűbb téged szidni, mint megvalósítani a saját életükben.

OFF: milyen formában vagy vállalkozó? számlát hogy állítasz ki?

2016. jan. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
42%

epekedve várjuk a yt csatornád linkjét.


#4 áruld már el, hogy mivel keresel te naponta 1 havi minimálbért?

2016. jan. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
68%
na jönnek az irigyek :D nem kell foglalkozni velük, had főjjenek a saját levükbe x"DDD magyarok amúgy is lopni csani' hazudni tudnak meg irigykedni ha valakinek több jutott. :D
2016. jan. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
95%
Aki nem húz le napi 9-10 órát alacsony fizetésért egy munkahelyen az felettébb gyanús . Sajnos itt tartunk és sokan még a szűkebb családon belül sem örülnek a másik ember ilyen jellegű sikereinek. Az irigykedőkkel inkább legyél óvatos és hazudj nekik mint nagyképűsködj , mert még képesek lesznek itt-ott feljelentgetni az meg senkinek sem hiányzik.
2016. jan. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!