Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám elfogadni, hogy...

Hogyan tudnám elfogadni, hogy csúnya vagyok? F/16

Figyelt kérdés
Eddigi életemben elhittem, hogy jól nézek ki, de ahogy múlt az idő annál több emberen vettem észre, hogy furcsán néz rám, még néha szembem is röhög.Próbálok beletörődni, hogy tényleg ronda vagyok, de nem megy, ez nem én vagyok.Néha néha még most is szépnek érzem magam, de ez csak addig tart amíg bele nem nézek egy tükörbe. Nem tudom, hogy mi lett, de szerintem nem változtam sokat.

2015. dec. 21. 18:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem biztos nem vagy ronda, csak beképzeled. De nem a külső, hanem a belső, az ami igazán számít.
2015. dec. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A sport a csúnya emberek mentőöve: a fejeden nem tudsz változtatni, hát legalább a tested legyen tökéletes.
2015. dec. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A sport a csúnyák mentő öve?:D bizonyára azért sportol Ronaldo, Kathi Béla, Kai Green csak mondok pár nevet, mert csúnyák voltak:D Ribery szexibb lett a sporttól? ne hülyíts már. a sport szenvedély, életforma, tartozás valahová, kihívások. Egy ember nem azért sportol, hogy szebb,egészségesebb vagy erősebb legyen. Azért, hogy győzzön. De ha bilibe lóg még a kezed akkor ezt mondhatom.
2015. dec. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Járok terembe, szerintem szép testem van.
2015. dec. 21. 19:54
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy csúnya vagy. Próbáld elfogadni magadat úgy, ahogy kinézel, mert nem véletlen lettél így teremtve! Valami oka biztos van! 16/l
2015. dec. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hogy érzed, mivel lehet a baj? Arcod, hajad, bőröd?
2015. dec. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igényes vagyok, úgy érzem, hogy megteszek mindent.A szemem zavar a legjobban, és az arcformám.
2015. dec. 22. 14:44
 8/16 anonim ***** válasza:

Mi a baj a szemeiddel? Túl közel vannak? Nem elég sűrű vagy hosszú a szemöldököd?


Az arcoddal? Hosszúkás? Nagy az orrod?

2015. dec. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen az orrom nagy, a szemem olyan, nem is tudom, hogy milyen :))
2015. dec. 22. 17:42
 10/16 anonim válasza:
küldesz képet priviben? szerintem nem vagy annyira csúnya, mint gondolod 16/L
2015. dec. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!