Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet ilyenkor csinálni?

Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
A testvérem felhívott,hogy a barátnője apukája korházba került és be kellene menjenek hozzá Budapestre.A pasim autója itthon volt,de Ő nem.Telefonon hosszas győzködés után elértem,hogy kölcsön adja neki,hogy be tudjanak menni.Nemrég ért haza és szólt,hogy a kesztyűtartóból eltűnt egy jelképesebb összeg(370e).A testvéremet felhívtam,de azt mondja nem tud a dologról semmit.Mi a jó eget lehet csinálni ilyenkor?
2016. jan. 23. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Juj..ez szar! :D Sokat nem tehetsz.Ennek ki kell forrnia, párod vérmérsékletén/döntésén múlik minden.Én nem hagynám ennyiben a dolgot...
2016. jan. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbálom nyugtatni,de kizárt,hogy benyelné a dolgot.Azt mondja,van egy hete hogy előteremtse.Nem tudom,hogy mit fog csinálni a testvérem,de tudom,hogy Ő nem fogja elfelejteni és akkor súlyos következmények lesznek.Nagyon rosszul érzem most magam a dolog miatt.
2016. jan. 23. 23:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom a tesódban van annyi gerinc hogy téged ne hozzon ilyen helyzetbe.A barátnő lesz a ludas szerintem.Viszont a testvéred kérte el a kocsit szóval ott a felelősség.Bár a keszttyűtartóból nemigen tudja úgy lerabolni a pénzt hogy azt a sofőr ne lássa....
2016. jan. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De ki az az ostoba aki több százezer forintot a kesztyűtartóban tárol? akár pár órára is?
2016. jan. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát elég hülyén jön ki az egész sztori...

pasid mindig ennyi pénzt tart a csomagtartóban?

melyikben bízol jobban, a pasidban, a tesódban vagy a barátnőjében?

kik voltak az autóban, csak a tesódék vagy te is?

2016. jan. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nem voltam az autóban,így nem tudom mi történt.A pasim elég felelőtlen ilyen téren.Sok pénz megy át a kezén és szokta az autóban hagyni,a kesztyűtartóban biztonságos helyen van,nem lopják el az autót az udvarunkról.A tesóm barátnőjét egy hónapja ismerem,így nem tudom képes lenne-e hasonló dologra.Ő inkább a gyenge láncszem.
2016. jan. 24. 00:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Autot es feleseget sose adj kolcson, mert nem tudod, hogy milyen allapotban kapod vissza. (Osregi szabaly, kb azzal egyidos, hogy hazinyulra nem lovunk.)
2016. jan. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem szokta senkinek sem kölcsönadni.Most krízishelyzet volt,és Ő sem volt itthon,mert akkor bevitte volna Őket Pestre.Sokat kellet győzködnöm,hogy odaadhassam a kocsit és akkor most ilyen helyzetbe hoznak...
2016. jan. 24. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!