Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha nem olyan...

Mit tegyek ha nem olyan vagyok amilyen szeretnék lenni, de hiaba probalok valtozni, képtelen vagyok ra? 13L

Figyelt kérdés

Egyszeruen gyulolom magam, de nem tudom miért, mert tény, hogy nem vagyok valami jo, de azt gondolom, ezert nem kéne utalnom magam, es megis. Utalom ahogy kinézek, bun ronda vagyok egyedul a szemem es a hajam szinet szeretem, de ez szerintem nem sokat szamit... Azt is utalom, hogy képtelen vagyok értelmes gondolatokat kicsikarni magambol, egyszeruen nem megy, és emiatt nem lehet velem jokat beszélgetni, plane, hogy a humorérzékem a béka feneke alatt van. Ugy erzem nem vagyok eleg jo, persze ez tok értelmetlen, de mégis. Mindenki szazszor jofejebb nalam, okosabb, szebb, viccesebb... Es tudom, hogy ez ilyen kamasz dolog, de en is szeretnek olyan lenni mint ok, hogy engem is szeressenek. Mert en igyekszem normalis lenni, és nem hulyesegeket beszélni, nem gondolkodas nelkul cselekedni, de nem megy. Eszre se veszem es mar hopp, kimondtam amit nem kellett volna, meg tettem amit nem akartam... Olyan mintha sose sikerulne nekem beilleszkednem masok koze. Pedig mindig igyekszem kedves lenni masokkal, segitek annak aki raszorul, es megosztom azt amim van, de ezen kivul semmi, de semmi jo nincs bennem, raadasul a korulottem levo embereknek ez nem igazan szamit, inkabb csak azt szeretik, akivel jo "egyutt logni". Es velem senki sem érzi jol magat. :/ De nem tudok valtozni. Mindig ilyen maradok. Ilyen bena, két ballàbas. Szerintetek mit tegyek? Hogy érjem el, hogy szeressenek? (Bar tudom, ezt nem mi dontjuk el, es nem kene ilyen ketsegbe esetten keresnem, de olyan rossz, hogy senki sincs itt nekem:/)


Ja, és ne haragudjatok az ekezetek miatt, de ezen a gepen nem tudom hol vannak.


2016. jan. 25. 22:02
 1/2 eznemlényeges ***** válasza:
Üdv a klubban. A humorérzékedet nem tudod megváltoztatni, a külsődet csak bizonyos mennyiségben. Szerintem biztos valaki jól érzi magát melletted ^^ Nekem se sikerült beilleszkednem soha, próbálj hasonló embereket találni melléd, akikkel van közös témád, s velük barátkozni, megismerni őket. Én is szívesen beszélek veled ha szeretnéd :)
2016. jan. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyjából ugyanezt éltem át 13-14 évesen, de mikor gimibe kerültem nagyon sok minden megváltozott, rengeteget fejlődtem az új emberek között már az első félévben is :) hidd el, az idő tényleg megoldja majd :)
2016. jan. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!