Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha életképtelen...

Mit tegyek ha életképtelen vagyok?

Figyelt kérdés

Egy lusta 13 éves fiú vagyok.

És erre a épül a többi rossz tulajdonságom is, pl hisztis, kissé beképzelt, igénytelen...

Szeretnék változtatni de egyszerűen nem megy :(


2016. jan. 26. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, hogy így nem lesz se barátnőd, munkád, kapcsolataid, életed.
2016. jan. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tudom. Ha szerencsém van egy gyárban fogok 12 órázni 70ezerért de ez sem visz előrébb, hogy tanuljak.

Lányoknál meg úgysincs esélyem szóval az mindegy

2016. jan. 26. 17:31
 3/10 anonim ***** válasza:
miből gondolod, hogy nem lesz esélyed lányoknál, meg hogy nem lesz jó munkád? kár ilyen fiatalon ezt eldönteni
2016. jan. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Épp ez az. B***zameg.. 13 éves vagy. Előtted a lehetőségek tárháza. Keress valamit amit szeretsz csinálni és tanulj annak. Vagy akár kezd el zenélni, írni, olvasni, társaságba járni. A lányoknak meg nem a külsőd miatt nem kellesz, hanem mert mind mondottad, igénytelen vagy és nincs életcélod.
2016. jan. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
kódoltasd be anyáddal a számítógépet vegye el a telfonod és és kérd meg h kezdjen el rendes embert faragni a fiából aki tanult lesz lesz képes lesz komunikálni az emberekkel képes lesz dolgozni nem akárhol és még egy rendes lányt is szerezzen magának
2016. jan. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Anyámat inkább hagyjuk.... Ő is full lusta... Nem is ért el semmi olyat amiért felnézhetnék rá.


Lányoknál meg azért nincs esélyem mert eliveg egy ronda bunkó, paraszt vagyok.

2016. jan. 26. 17:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Először is ne a kifogásokat keresd. Azt mondják, hogy bunkó, paraszt? Ezen tudsz változtatni. Ronda? Kövér? Vékony? Sportolj és élj egészségesen. Legyél magabiztos, de ne beképzelt. Ha emellé kultúrált vagy és lehet veled beszélgetni, akkor egy lányt se fog érdekelni, hogy esetleg nagy az orrod.
2016. jan. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pff... Talán ne igy álj a dolgokhoz régen én is ilyen voltam de az ilyen negativ szaroktól elterelem a gondolataimat és nem a rosz oldalát kéne nézd mindennek szerintem egy embernek lehet rosz és jó tulajdonsága is csak észre kell venni. És nem nagy ügy lustának lenni indisd el a kedvenc számod vagy halgasd magadba és egyböl belejösz a mozgásba .üdv szintén 13 éves csak lány Sok sikert!
2016. jan. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem nagy az orrom. Egyszerűen úgy kompletten csúnya vagyok
2016. jan. 27. 14:58
 10/10 anonim válasza:
én sem vagyok szép mégis dolgozom vannak barátnőm egyre több mert elmegyek bulizni és összeszedem a bátorságom annyival vagyok különb h én nem birom a semmittevést
2016. jan. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!