Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért röhögtek a lányok ezen?

Miért röhögtek a lányok ezen?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek rágózni. Ha rágózom ,mindig az a szokásom,hogy fújkálok gömböket ,meg csattogtatom,pukkasztgatom. A villamoson utaztam és kicsit hangosra sikerült a csattogás a rágóval erre kék lány(kb.23-24 évesek lehettek) hátranéztek mert én hátul ültem és amikor visszafordultak egymásra néztek és röhögtek egyet. De miért? Miért nevettek ki ezért? Természetes dolog hogy aki rágózik minden tizedik ember csattogtat vele meg lufikat fúj,én is közzéjük tartozom. Pedig már nem vagyok gyerek hanem 30 elmúltam. Vagy mivel én férfi vagyok lehet ahogy megláttak bejöttem esetleg nekik és azon röhögtek? Nem tudom...

Szerintetek mit röhögtek?

Vagy nem szabad csattogtatni?

Én nap mint nap hallom ,hogy innen-onnan jön egy rágócsattogós hang,figyelembe sem veszem,én is csinálom.

Akkor meg mit nevettek vajon?



2016. jan. 29. 18:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kék lány legyett "két" lány-t akartam írni csak félrenyomtam.
2016. jan. 29. 18:46
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Mert a lányoknak az a mániájuk hogy a barátnőjükkel egymásra néznek és röhögnek. Ne kérdezd hogy miért.
2016. jan. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Atya világ, mit foglalkozol ilyen dolgokkal? :) Most komolyan, én az ilyet 2 perc múlva már el is felejtem, ne rugózz ezen.
2016. jan. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem természetes dolog, ha valaki hangosan rágózik, pláne nem harminc évesen. Ettől függetlenül a csitrik bármin röhögnek ha olyanuk van.
2016. jan. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az egyik lehet megijedt,amikor kipukkant a rágó.Hátra néztek,mi volt ez a hang és nevettek.
2016. jan. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azon nevettek, hogy ők is szoktak ilyet csinálni, és viccesnek tartották, hogy egy 30 éves férfi szintúgy. Azért a nevetésből lehet érzékelni, hogy megnevetetted őket vagy gunyorosan nevettek rajtad, mert van különbség az arckifejezésben.
2016. jan. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Mert tényleg igaz hogy a lányok nagyrésze a semmin is röhög,lány létemre mondom.
2016. jan. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Mert viccesebb ha a rágó gumid pukkan ki, mint a gumi óvszerük.
2016. jan. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

Lehet, hogy van róla egy sztorijuk.


De minden pasinak ekkora önbizalma van, hogy "bejöttem nekik"?

2016. jan. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Na, ha veled találkozom, vagyok boldog, hogy feltalálták a fülhallgatót.
2016. jan. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!