Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért röhögtek a lányok ezen?

Miért röhögtek a lányok ezen?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek rágózni. Ha rágózom ,mindig az a szokásom,hogy fújkálok gömböket ,meg csattogtatom,pukkasztgatom. A villamoson utaztam és kicsit hangosra sikerült a csattogás a rágóval erre kék lány(kb.23-24 évesek lehettek) hátranéztek mert én hátul ültem és amikor visszafordultak egymásra néztek és röhögtek egyet. De miért? Miért nevettek ki ezért? Természetes dolog hogy aki rágózik minden tizedik ember csattogtat vele meg lufikat fúj,én is közzéjük tartozom. Pedig már nem vagyok gyerek hanem 30 elmúltam. Vagy mivel én férfi vagyok lehet ahogy megláttak bejöttem esetleg nekik és azon röhögtek? Nem tudom...

Szerintetek mit röhögtek?

Vagy nem szabad csattogtatni?

Én nap mint nap hallom ,hogy innen-onnan jön egy rágócsattogós hang,figyelembe sem veszem,én is csinálom.

Akkor meg mit nevettek vajon?



2016. jan. 29. 18:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azon nevettek, hogy ez egyrészt bunkóság (hangosan, ez olyan mint csámcsogni), sokak szemében nem gusztusos, és egy 30 évestől olyan vicces, mintha emo hajjal rohangálnál. Azon kívül meg is ijedhetett.
2016. jan. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én most utaztam fél órát egy hangosan rágózó véglény mellett, remélem egyszer megba..óódsz.
2017. jan. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!