Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai világban tényleg nagyon...

A mai világban tényleg nagyon sok a magányos fiatal, vagy csak én vagyok ennyire magányos?

Figyelt kérdés
Fiatal, magányos férfi vagyok. Összességében kellemes életet élek, de nagyon unatkozom, nincs társaságom, csak néhány barátom van, de ők jelenleg külföldön élnek. Egy napom abból áll, h eszem, sportolok, ülök a gép előtt, bemegyek az egyetemre, tanulok azt ennyi, mostanába max egyetemi évfolyamtársakkal szoktam elmenni erre-arra, de ilyen is csak pár havonta fordul elő, mert mindenkinek megvan a saját társasága, megvan a maguk dolga stb. Nem tudom , mit kéne csinálnom, h új barátokat találjak. Nők terén is az a helyzet, hogy csak néhány futókalandom volt, pedig én vágynék egy komoly kapcsolatra. Jó adottságaim vannak, de az a baj, hogy nem is nagyon találkozom lányokkal. Nem tudom, hol lehetne ismerkedni.

2016. febr. 1. 23:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Az "online lét" egyre nagyobb térnyerésével szerintem több, mint régebben.
2016. febr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha a gép előtt ülsz akkor ne várj csodát. Barátokat, barátnőt akarsz, tessék kimozdulni a lakásból, és ismerkedni. Rengeteg helyen lehet ismerkedni.
2016. febr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Komolyan... nem csoda ha magányosak az emberek. Mi az hogy nem tudod hol lehet ismerkedni? Bárhol lehet, ahol embereket látsz, de tényleg. Persze célszerű szórakozóhelyekre járni (igen, lehet menni egyedül is akár) mert ott egyszerűbb mint mondjuk a sarki zöldségesnél... de igazából ott is lehet. Csak ahhoz oda kell menni valakihez akivel ismerkedni szeretnél... anélkül nem fog menni. Valakinek el kell kezdenie a beszélgetést a másikkal, ahhoz hogy megismerkedjenek.
2016. febr. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

" tessék kimozdulni a lakásból, és ismerkedni. Rengeteg helyen lehet ismerkedni."


Hol?

2016. febr. 1. 23:21
 5/13 A kérdező kommentje:

"Csak ahhoz oda kell menni valakihez akivel ismerkedni szeretnél.."


Hát ez az, hogy csak úgy ismeretleneket manapság nem lehet leszólítani, mert hülyének néznek, vagy rögtön valami hátsó szándékot feltételeznek. Próbáltam már így, de ez teljesen reménytelen.

Valami konkrét hely kéne, ahol nem érzem magam kellemetlenül ,ha le akarok szólítani valakit, illetve rám sem néznek úgy mint egy hülyére.

2016. febr. 1. 23:24
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Hol lehet ismerkedni? Komolyan már ez is nehézségbe ütközik?

Szinte mindenhol lehet.

Pl-.

strand

mozi

könyvtár

szórakozóhelyek

múzeumok

parkban sétálva

Túra alatt

kutya sétáltatás közben

még vásárlás közben is..

A jó fellépés adja magát..

2016. febr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szórakozóhelyekre már ráuntam, régebben sokat jártam, de onnan amúgy is csak futókalandok jöttek össze.
2016. febr. 1. 23:29
 8/13 A kérdező kommentje:

"A jó fellépés adja magát.."


Hát akkor ezek szerint nekem olyan nincs.

2016. febr. 1. 23:30
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Minél több "barátja " van valakinek fészbúkon annál inkább magányos.
2016. febr. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2016. febr. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!