Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai világban tényleg nagyon...

A mai világban tényleg nagyon sok a magányos fiatal, vagy csak én vagyok ennyire magányos?

Figyelt kérdés
Fiatal, magányos férfi vagyok. Összességében kellemes életet élek, de nagyon unatkozom, nincs társaságom, csak néhány barátom van, de ők jelenleg külföldön élnek. Egy napom abból áll, h eszem, sportolok, ülök a gép előtt, bemegyek az egyetemre, tanulok azt ennyi, mostanába max egyetemi évfolyamtársakkal szoktam elmenni erre-arra, de ilyen is csak pár havonta fordul elő, mert mindenkinek megvan a saját társasága, megvan a maguk dolga stb. Nem tudom , mit kéne csinálnom, h új barátokat találjak. Nők terén is az a helyzet, hogy csak néhány futókalandom volt, pedig én vágynék egy komoly kapcsolatra. Jó adottságaim vannak, de az a baj, hogy nem is nagyon találkozom lányokkal. Nem tudom, hol lehetne ismerkedni.

2016. febr. 1. 23:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mindeki ezt mondja h akárhol lehet ismerkedni, de kérdem én ki?Ki?KI?! állt le egy vadidegen ellenkező neművel "csak úgy dumcsizni" a piás diszkón kívul bárhol pl parkban, moziban, könyvtárban, színházban, utcán, boltban????!
2016. febr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ahogyan az várható volt, jött a sok sablonos válasz... Bár a "kedvencem" a Szakkör az kimaradt...



Látható, hogy sok ember képtelen megérteni, milyen az, ha valaki totálisan introvertált, és egyszerűen nem megy nekk az ismerkedés. Sem a piacon, sem a parkban, sem a suliban. Mert nem megy; ez adottság, amin baromi nehéz változtatni. Én speciel csak akkor tudok "ismerkedni", ha a másikról is látom, hogy magányos és sokszor van egyedül. De ezt az utcán hogyan tudhatnám? Lehet, pont olyan emberhez mennék oda 'ismerkedni', aki a 10 fős baráti társaságára vár...


Kérdező, én megértelek maximálisan... bár segíteni nem tudok. Max annyit tehetsz, hogy szétnézel az egyetemen, kik vannak rendszeresen egyedül. Vagy esetleg kiírsz itt egy kérdést, melyben megnevezed a lakóhelyedet is.


Mindenesetre én mindig is ilyen voltam, s nem tudok belőle kilábalni. Hiába mondanak intelligensnek, s nem vagyok épp ocsmány sem, mégsincs senkim. Csak úgy élek, vegetálok. S néha azt sem tudom, minek.



23f

2016. febr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Minél több "barátja " van valakinek fészbúkon annál inkább magányos."


Persze, azért jönnek nap mint nap a képek más lányokkal és más fiúkkal, más helyszíneken.

2016. febr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!