Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek miért van sokszor...

Szerintetek miért van sokszor a dagibb/teltebb lányoknak sokkal nagyobb (néha egészségtelenül nagy) önbizalma, mint az átlagos testalkatúaknak?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 13. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintünk nem létezik ilyen tendencia
2014. ápr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Mert azt hiszik hogy " a pasik nem csontokkal jatszanak" meg hogy " van mit fogni rajtuk" szerintem viszont undik. Tonna donnak :)
2014. ápr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mert a magabiztos nő vonzó...

Egyébként nekem ez még nem tűnt fel, kb. ugyanolyan arányban van önbizalmuk mint az átlagos testalkatúaknak.

2014. ápr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem viszont feltűnt! De az is, hogy rá is játszanak, csak nem tudom mire. Biztos sokat olvasták itt a GyIk-en az "okos" tanácsokat, hogy csak az önbizalom számít meg azon múlik. Hát nem, ettől még ellenszenvesebbek lesznek, hogy arcoskodnak a semmire. Inkább fogynának le. :D
2014. ápr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az önbizalom ritkán testalkat kérdése. Én sok nagyon alacsony önértékelésű duci lányt ismerek.

Az igaz, hogy van néhány nagyhangú, önbizalomhiányban egyáltalán nem szenvedő duci hölgy is, de ugyanezt el lehet mondani néhány vékonyabb társukról is.

2014. ápr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az is igaz, hogy a duci lányokat sok megaláztatás éri és sokan emiatt később vagy nagyon magukba fordulóak lesznek, vagy túlzott harsánysággal védekeznek, attól függetlenül, hogy később lefogynak, vagy nem. De a soványok reakciója ugyanilyen. Azért nézzünk meg egy-egy sovány nőt itt az oldalon, akit anorexiásnak csúfolnak, ezért hatalmas pofával szid mindenkit, aki nem sovány.
2014. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert az, h a lányok mennyire tartják szépnek magukat, semmilyen összefüggésben nincs azzal, h mennyire szépek.
2014. ápr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lemaradt a vége: Ez a védekező reakció tűnik sokszor túlzott önbizalomnak azoknál, akiket esetleg sokszor megszólnak a külsejük miatt.
2014. ápr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Fish1 ***** válasza:

Nem mindegy, hogy valóban van önbizalma, vagy csak olyannak szeretne látszani.

Nem tudom, hogy nálad mi a teltebb, viszont az elhízás (a durvább fajta) az esetek nagy részében abból adódik, hogy az ilyen ember az élete valamely területén sikertelen és a kajálással kompenzál. Ez is egyfajta függőség. Az ilyen ember meg nem valószínű, hogy nagy önbizalommal rendelkezik.

2014. ápr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 ASOT ***** válasza:
Mert sokkal több fér beléjük.
2014. ápr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!