Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is hajlamosak vagytok...

Ti is hajlamosak vagytok túlgondolni a dolgokat? Hogy lehet erről leszokni? Hogy ne kreáljak problémát?

Figyelt kérdés
2016. febr. 3. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Én abszolút hajlamos vagyok. Olyankor próbálok magamnak kérdéseket feltenni, hogy rájöjjek, ez hülyeség. Sajnos ezzel még inkább elmélyítem magamban a túlgondolást, szóval ez nem igazán hatékony ellenszer.

Szerintem az lenne jó, ha lefoglalnád ilyenkor magadat valami mással. Illetve tudomásul kell venni, hogy semmi értelme fölösleges köröket futni.

2016. febr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez is egy döntés, az önmérséklet egy formája.
2016. febr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én naplóba kezdtem, hogy kiírjam magamból a dolgokat, és leírtam, hogy mit teszek azért, hogy ezek megszűnjenek. Ha egy probléma ellen nem teszek, nem panaszkodhatok.
2016. febr. 3. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!