Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez ciki? Többi lent.

Szerintetek ez ciki? Többi lent.

Figyelt kérdés

Na sziasztok! :)


Szerintetek az ciki, ha még 15 évesen nem volt barátnőm és nem is csókolóztam soha? Páran azt mondják igen, páran nem, páran azt, hogy már ideje lenne elkezdeni.

Szerintetek akkor ciki vagy sem?


2016. febr. 7. 15:41
 1/5 harkow válasza:
nem ciki.nem kell elkapkodni.elotted az elet.
2016. febr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legfeljebb az gáz, ha azoknak a beszűkült látókörű szerencsétleneknek a véleményére adsz, akik ezt "gáznak" tartják. Ha ez téged megnyugtat, veled egyidős lány vagyok és gyereknek tartom magam ehhez, valamint nem is tartom szükségesnek. Néha a rokonok tesznek is pár finom megjegyzést, mert szinte társadalmi elvárás, hogy az emberek párkapcsolatban éljenek. Rengetegen egyáltalán nem szeretnének társat, mert nem igénylik és boldogok egyedül - ezt kéne mindenkinek elfogadni.
2016. febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem gáz én 16/L vagyok es én is 15 évesen csókolóztam először.. Hidd el Mindennek eljön a maga ideje és nyugi ez tok normalis dolog.
2016. febr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem az egyáltalán.Én például a megfigyelö szerepet játszom mig be nem vetem magam a mély vizbe.(14L.)Kicsit se gáz .
2016. febr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak egy barátom azt mondja, hogy már kellene egy, mielőtt megtalálnám az "igazit".
2016. febr. 8. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!