Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit szóltok ahhoz, hogy...

Ti mit szóltok ahhoz, hogy Európán belül a magyarok a legkövérebbek?

Figyelt kérdés
Most kijelentem, hogy nem vagyok gyűlölködő, nem utálok valakit csak azért, mert kövér. DE! Megvan a véleményem erről. Miért nem tudnak sportolni a magyarok, miért ilyen rossz az étrendünk, miért nem akarnak ezen változtatni? Komolyan Magyarországon minden második felnőtt túlsúlyos, minden negyedik pedig már elhízott. Miért van, az, ha valaki korosodik, annak úgy kell kinéznie, hogy akkora bele van, hogy rossz ránézni?(persze nem mindenki) miért van az, ha kimegyek a strandra, alig látok itthon csinos nőt? Még Nagy Britanniát is simán megelőzzük, ami szerintem szégyen!

2016. febr. 8. 17:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Jaj, kérdező... :D Az egészséges kajákról alkotott véleményeddel teljesen. Viszont szerinted egy átlag ember hol engedhet magának lazacot?
2016. febr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

ezzel nem vitatkozok, de csak egy példát mondtam.

vannak olcsó halak is, ami még mindig jobb, mint a zsíros disznóhús.:)

2016. febr. 9. 22:24
 23/25 anonim ***** válasza:

Nekem a rizs nagyon száraz. Azt eszem, mert muszáj, de gyűlölöm. Nem zsír kéne, rosszul vagyok a zsírtól, hanem valami egészséges cucc, amit rá lehet önteni.


Egyébként pl. az amerikaiak nem hiszem, hogy forgolódnak este attól, hogy az egész világ ostobának tartja őket.

2016. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Olcsó hal? A pangasius az olcsó de azt mondják hogy teli van vegyszerrel. Amúgy meg ízetlen. A pontyot ki nem állhatom mert egy tűpárna,nem lehet egy jóízűt beleharapni. Lazac meg mocsok drága,és eleve a halból vagy egy kilót be kell tolni hogy érezze az ember hogy evett valamit.

Szárnyasnak is a combja ami ér valamit,meg a szárny egy része, a mell az szintén száraz le kell locsolni valami tömény szósszal hogy ehető legyen. A disznó marha az oké az finom majdnem minden része. Egy krumplis galuskás tésztás köret is mérföldekkel jobb mint a párolt répa. Meg lehet szokni a reformkonyhát csak kérdés megéri e egész életben vágyakozni a jó kaják után azért hogy legyen egy elvi százalékod hogy egészségesen halsz meg.

2016. febr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
67%

Sziasztok!

Fitnesscsaj vagyok, csak szeretném megosztani, hogy az egészséges és finom étrendem, mennyire olcsó. Egy kiló csirkemell 1400 Ft körül van, ha akciós, mindig betárazok belőle, a csontos csirkemell még olcsóbb. Ennél olcsóbb húst szerintem nem kapni (már ami jó minőségű színhús). Az elkészítése pofonegyszerű, bármelyik hülye képes rá és gyorsan kész van.

A risz, a zab, a köles szintén olcsó és laktató is, a zöldségek, a tojás nem vészesek és hosszútávon sokkal kifizetődőbbek, mint orvoshoz járni és gyógyszert venni.


Víz folyik a csapból, nem kell löttyöket, de még csak ásványvizet sem venni, cigit, szeszt, sz@r kajákat stb.


Egyébként meg jól mondták, lehet futni is, ha nincs pénzed sportra, ha már van interneted, tele van edzéstervekkel, étrendekkel stb. Minden más csak kifogás.


A kérdésre is válaszolva: kicsit bosszant, hogy a sok kövér szövődményeit az én befizetett adómból gyógyítják, igazán tehetnének magukért, de hát senkinek nem lehet megmondani, hogy éljen. Én viszont büszkén és jó testtel járok-kelek egész évben és kicsattanok az egészségtől, nem is kell más. :)

2016. febr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!