Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy érzem veszni hagyom az...

Úgy érzem veszni hagyom az életem?

Figyelt kérdés

Nehéz megfogalmazni de úgy érzem nem élek igazán.. Látom a korombelieket és néha elgondolkodom, hogy én mit csinálok rosszul... Hogy változtathatnék? Na persze nem az a tinip*csa akarok lenni én, hanem egyszerűen csak érezni akarom hogy kihasználok minden percet az életemből.. Igazából túlságosan féltem magam. Félek az átveréstől, megalázástól, az elbukástól, ezért inkább nem csinálok semmi olyat ami kicsit is önmagammá, élővé tenne.

Érti ezt valaki?


2016. febr. 10. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ismerős, de az évek csak repülni fognak, ha nem szeded össze magad. Nekem 5 év telt el úgy, hogy ezek a gondolatok bennem voltak, de egyszerűen nem mertem lépni, mert annyira rossz tapasztalataim voltak és féltem a további csalódásoktól.


Annyiban jó, hogy az évekkel "megértem", és már lazábban tudok kezelni sok dolgot.

2016. febr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress egy IDŐSEBB pasit!
2016. febr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 miért pont idősebbet?
2016. febr. 10. 18:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Pontosan miért érzed úgy, hogy veszítesz valamit?

Az éremnek 2 oldala van. Rengeteg fiatal él, bulizik, szórakozik, ami jó dolognak tűnik, de egy részük később kiég, nem lesz megfelelő végzettsége, munkája, érzelmi világa. Részben veszítesz valamit, részben nyersz.

Az pl. okos dolog, hogy félsz az átveréstől, ezért gondolom nem dőlsz be minden pasinak 1-2 beszélgetés után. A bukástól kevésbé érdemes félni, mert a legtöbb helyzetből fellehet állni.


Az idősebb pasi meg elég vicces... A legtöbb idősebb pasi nem azért jön össze fiatalabb lánnyal, mert annyira gondoskodó és törődő, hanem mert magának jó. Persze, bizonyos téren vannak előnyeik. Szerintem egy hozzád hasonló korú, hasonló gondolkodású pasival sokkal jobban járnál, akivel mindketten jobban megtudnátok valósítani magatok.

2016. febr. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!