Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ilyenek a mai lányok?

Tényleg ilyenek a mai lányok?

Figyelt kérdés
Ma utaztam haza vonattal a munkahelyemről,és láttom hogy 3-rom 14-15 éves lányok felszállnak, ezzel még nem volt semmi,de miután hangosan elkezdtek beszélni hogy ők mennek ma meg holnap este 3-ba meg szo...i,meg ba.....i akkor negált bennem az ütő,most komolyan ilyeneket tanulnak valahonnan, vagy mi?

2016. febr. 11. 18:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ez nem vélemény,egy ítélet hozatal.De rendben van,tolerálni fogom a "véleményed".Mindenesetre megnyugtatlak,hogy régen is voltak k...ák ahogy most is vannak.
2016. febr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
mi az a három-rom?
2016. febr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
nos kedves kerdezo en ertem mire gondolsz. sajnalom az "ilyen" gyerekeket. nem az o hibalyuk hogy ma mar 14-15 evesen az a legfontisabb dolguk hol mikor fognak du. i. de hozza tennem nem az o hibajuk hanem a szuloke. regen is voltak valoban ku. .k viszont nem ennyire nyilvan valoan es ilyen fiatalon. es igen ezek a fiatalok sem fognak majd jobb szulok mint az o szuleik. magukra vannak hagyva manapsag nincs megfelelo szigor. a minden napi elfoglaltsag elobre valo mint a gyerekeinkkel valo foglalkozas. lasd hova juthat ez! egy 14 eves lany 96 kesszurassal olte meg a sajat edes anyjat mert nem engedte hogy drogos baratja du.ja. na kb ez lessz jelkemzo 10 ev mulva. ez meg az en velemenyem.
2016. febr. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
ja es hozza teszem TISZTELET A KIVETELNEK!!!!
2016. febr. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Igazság szerint 10 évvel ezelőtt rosszabbak voltak a fiatalok, 20 évvel ezelőtt pedig igazi tetőzés volt a 90-es években, bejöttek a partidrogok az országba a gimis (!) osztálytársaim minimum fele nemcsak füvezett, hanem bármilyen szart bekapott a diszkóban. Egyértelmű volt már első osztályban, hogy van néhány olyan lány, aki nemcsak szexel, de valószínűleg valamilyen juttatási is kap érte cserébe (és ez egy budapesti viszonylag jó gimnázium). Szerintem később normalizálódott a helyzet, a mai srácok nem vehetnek szabadon cigit, alkoholt, ráadásul be vannak zárva az iskolába délután 4-ig, plusz a neten élik az életüket, alig járnak valahová, tisztelet (vagy nem) a kivételnek. Nem tudom, hogy hová vezet ez, mert szerintem tizenévesen kell tapasztalatot szerezni és nem 30 évesen rákattani a bulizásra, hogy azért valamit bepótoljon az illető a kimaradt fiatalságából.

Azt gondolom, hogy a vonaton látott eset, vagy egy elszigetelt jelenség, vagy nem is igaz, amit beszéltek a lányok, mivel erre a korosztályra abszolút jellemző, hogy nem mondanak igazat, a szex pedig mindig is menő dolog volt, versenyt csinálnak belőle ebben a korban.

Hogy a közönség miért mosolygott azt sem tudom, így reagálták le, nem tartom különlegesnek ezt a reakciót.

Budapesten lakok csak tök fáradt gimnazistákat látok, akik meg sem mukkanak (ha többen vannak akkor sem), csak nyomkodják a telefonjukat. Ez egy ilyen generáció. Fogalmam sincs hogyan találnak valakit, akivel lehet szexelni, mert nem ismerkednek, nem beszélgetnek. Nagyon kevés emberből kell majd párt választaniuk, vagy a netről, ami igencsak zsákbamacska, szóval szerintem még a mainál is magasabb lesz a válások száma emiatt.43e

2016. febr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ja és még valami mindig minden korban a kicsit is idősebb fiataloktól kezdve az öregekig, mindenki azt magyarázza, hogy "ezek a mai fiatalok, mennyivel rosszabbak, mint mi voltunk, mi lesz 10 év múlva", irtó nagy közhely, ráadásul hülyeség is. Vannak durvább korszakok, amikor jobban elengedik magukat a fiatalok, pl. ilyen Magyarországon a 70-es és a 90-es évek, azóta semmi extra nincs, kevesebb a drogos, piás fiatal, aztán majd megint jön egy bumm, amikor többen lesznek, de nyilván most is vannak szélsőséges fiatalok, csak kevesebben, mint mondjuk 20 évvel ezelőtt.
2016. febr. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Igen, sajnos ilyenek. Az osztálytársaim azzal szoktak dicsekedni hogy hányan és kivel szexeltek. Hány menet volt és ilyesmi. Szerintük ez menő. Rendben. Okeé. A szexel még nem is lenne gond...de az hogy már fűvel fával kevertek...dráadásul bedrogozva meg ilyenek...
2016. jún. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!