Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rosszul érzem magam hogy...

Rosszul érzem magam hogy ilyen magas vagyok. Szerintetek tul magas?

Figyelt kérdés
169cm vagyok és nagyon zavar az összes lány a barátaim közzül én vagyok a legmagasabb,minden lány barátom 165cm alatt van.Ha az utcán megyek akkor is mindenki kissebb mint én:(

#Ember-fiu-lány-tulajdonság-magasság
2016. febr. 15. 20:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagy magas...
2016. febr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Uratyaisten:Dugy te most csak viccelsz?!en 175cmes vagyok es szinte csak kisebb baratim vannak de nem igazan zavar h vagy egy fejjel kisebbek:D
2016. febr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Túl magas? Csak szeretnél az lenni!


170 cm felett kezdődik a manökenalkat. A nejem 183 cm. :)

2016. febr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én is 175 cm vagyok, egyáltalán nem zavar, sokszor vagyok én a legmagasabb,de vannak nálam magasabbak is. Ok, ennél magasabb már nem szeretnék lenni, meg szerencsére már nem is leszek ennyi idősen,de nekem az ismerőseim sem kisebbek egy fejekkel,kivéve egyet,aki egy kis hobbit. :-) Egyáltalán nem vagy túl magas, sőt... de most,hogy belegondolok,a munkahelyemen van rajtam kívül 12 nő,közülük 2 magasabb nálam, 5 kb ugyanolyan magas,mint én, a többi 5 pedig olyan 168-170 körül lehet, mert nem kell nagyon lefelé néznem,ha beszélünk. A párom meg folyton azzal "zaklat", hogy szexi hosszú lábaim vannak. Szóval...vond le a következtetést!
2016. febr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 BlackLove ***** válasza:

Nem vagy magas! De fogd fel úgy, hogy ők túl alacsonyak ;D (De akkor köztük én is a 163 centimmel,na de shh)

Szóval ne félj, ez még nem kitüremkedő magasság! Szép az ha egy nő magas, fogsz te ennek még örülni! ;)

2016. febr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hát probáltam már bemesélni magamnak hogy nem vagyok magas meg hogy ők a kicsik de az is zavar hogy a fiu barátaimnál is lassan magasabb vagyok..és egyépként a fiuk is a kissebb lányokat szeretik egyedül én vagyok ekkora ezért érzem magam rosszul ..a baráti körömben és a családban mindenki alacsony anyám 160cm..apám egyedül a magasabb biztos rá hasonlitok de én utálom..fiuknál természetes lányoknál szerintem már nem olyan szép:( .. a családtagjaim is folyton mondják hogy de magas vagyok és ez nem esik valami jol pedig dicsérésböl mondják..

16/l

2016. febr. 15. 21:58
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy magas, ne ess tévedésbe
2016. febr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A fiú barátaid még kis csököttek,ha alacsonyabbak nálad,majd utolérnek,meg még le is hagynak.
2016. febr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hat muszaly lesz elfogadnom a magassagom ha meg nem is tetszik annyira..remelem nem novok nagyobbra
2016. febr. 15. 22:37
 10/15 anonim ***** válasza:
Más meg a 170re azt mondja hogy jajj de kicsi...Nem tudom hol laksz hogy az utcán mindenkinél magasabb vagy meg hogy jött össze ilyen osztály ahol magas vagy, az utcán rengeteg magas ember van a 169 a női átlag kb de van 180 centi felett is nő, na az magas. Amikor én voltam 16 akkor az osztályban a 169 centi körüliek középen voltak a lányok közt, a fiúknál meg 1 van összesen akinél magasabbak. Egyáltalán nem vagy magas!!
2016. febr. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!