Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rosszul érzem magam hogy...

Rosszul érzem magam hogy ilyen magas vagyok. Szerintetek tul magas?

Figyelt kérdés
169cm vagyok és nagyon zavar az összes lány a barátaim közzül én vagyok a legmagasabb,minden lány barátom 165cm alatt van.Ha az utcán megyek akkor is mindenki kissebb mint én:(

#Ember-fiu-lány-tulajdonság-magasság
2016. febr. 15. 20:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ez tökéletes magasság egy lánynak. Átlagosnak mondható, egy lányt kb. 175-180 centitől mondunk magasnak. Abban a speciális helyzetben vagy, hogy az ismerőseid túl alacsonyak, ezért érzed úgy, hogy zavaróan magas vagy.


Én is kerültem hasonló helyzetbe, fiú létemre 201 centivel egyszer a metrón kb. 5-6 nálam jóval magasabb emberrel találkoztam és piszok furcsán éreztem magam, kissebbségi érzésem támadt.

2016. febr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
De ha az utcán megyek is fel látok minden lány feje tetejére söt van hogy a fiuk is kisebbek pár centivel ilyenkor olyan nagydarabnak érzem magam és elő jön az a fura érzés hogy mekkora vagyok én lassan 2m ...
2016. febr. 18. 00:48
 13/15 anonim ***** válasza:
Te hulye vagy:D
2016. febr. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Na fejezd már be a hülyeséged!!! El vagy szállva kicsit magadtól
2016. febr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
De komolyan ez tenyleg igy van...
2016. febr. 21. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!