Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Ti is éreztétek már...

Fiúk! Ti is éreztétek már azt, hogy egy lány szava valahogy sokkal többet ér? Vagy sokkal többet jelent?

Figyelt kérdés
csak én érzem azt,hogy egy lány szava,akár tízszer erősebb? tehát hogy amikor egy lány kijelent valamit,hogy az úgy van,akkor az tényleg úgy van még akkor is ha amúgy nem,például egy lány poénból le hülyézett és úgy éreztem összetört a világ bennem,mert úgy éreztem hogy ez így van és kész,ennyi.Aztán mondta hogy csak viccelt és aztán teljesen fellélegeztem hogy akkor még sem,de nagyon is jól tudtam hogy nem vagyok hülye, de a lány szava valamiért többet ért,ez olyan mintha pl.:1+1=2 a lány azt mondja hogy 1+1=3 akkor az 3.Nem értem hogy ezt miért érzem így,szerintem nem kéne egy lány szavának többet érnie de valamiért nálam többet ér,csak én érzem ezt? vagy ti is? Egyébként még régen általánosban a lányok sértegettek de már annyira hogy egy ilyen "fóbia" szerűség alakult ki bennem és konkrétan féltem a lányoktól és nem mertem velük beszélni mert valósággal rettegtem tőlük, amikor egy lánnyal beszéltem,vagy legalábbis próbáltam,akkor mindig azon kattogtam hogy:"úristen! vajon mikor fog megint porig rombolni? mikor fog megsérteni? és tökmindegy volt hogy milyen lánnyal beszélek,egyszerűen féltem tőle,lehetett akár milyen kedves is....és ez nagyon rossz volt anno,de már ebből kigyógyultam,de most arra gyanakszom hogy teljesen nem gyógyultam meg és egy kicsi ebből a betegségből vissza maradt,szerintetek mi bajom lehet?

2016. febr. 16. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Amikor kanos vagyok és meg akarom tömni, akkor igen.
2016. febr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jesus.

Nem, nem éreztem még ezt.

2016. febr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja ismerős.

ahogy te is mondtad: "nem értem hogy ezt miért érzem így,szerintem nem kéne egy lány szavának többet érnie de valamiért nálam többet ér" amire rájöttem én is hogy Sose szabad egy lány szavára adni teljes mértékben, max felszinesen igenelni, csak ahogy ők is dobálják a szavakat, és bele se gondolnak, nem is érdeklik kinek mit mondanak, az meg már rajtad múlik hogy oldod meg magadban. szóval nem kell őket annyira félteni. csak gondolj bele egy átlag lányra napi szinten mondjuk 20 fiú jut, de lehet keveset is mondok, de ez facen meg munkahelyen vagy bármilyen társasközegbe összevéve, a lány meg azért kiszüri mérlegelve magában hogy ki az akit komolyan kell gondolni. tehát lényegében már az elején eldől és olyan szinten rajtad múlik, te hogy állsz a lányhoz, ha dob ilyen önbizalom sértő gesztust, ő abból fogja leszürni hogy Te azt hogy kezeled, amin lehet 20 másik fiúból 15 olyan aki megsértődik ugyanúgy meg nyámnyila. ha már ilyenen megakadsz akkor max ezekután csak ugráltathat meg mondhat bármi rosszat, mert tudja hogy rád lehet bármit mondani, amin persze te újra meg újra agyalsz. ezért kell elvileg úgy odaállni határozottan hogy ne látszódjon rajtad semmi gyengeség és ha izél veled akkor érezze azt hogy te nem vagy olyan akivel csak úgy szórakozni lehet és bármelyik percben otthagyhatod ugyanis van sok más lány.

2016. febr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!