Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van Magyarországon egy...

Miért van Magyarországon egy csomó rosszindulatú ember?

Figyelt kérdés
Már lassan ott tartok, hogy görcsöt kapok, ha emberek közé kell mennem. :(
2016. febr. 17. 15:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
39%
Ezek szerint nem én vagyok az egyetlen, aki ezt érzi és tapasztalja. Hát a magyarok és a romák igazából egyformán tiszteletlenek, beképzeltek, álszentek, képmutatóak, felszínesek, nyálasak, rosszindulatúak, egoisták, pénzéhesek, hűtlenek, hazugok, megbízhatatlanok, áskálódóak, hálátlanok, stb. Én már nem is törődök ezekkel az emberekkel.
2016. febr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem magyarozzál jó?! Mi az üszkös rákfenéért kell mindig ha valami negatív dologról van szó, kiemelni hogy a magyarok így meg úgy... Mint ha máshol minden szép és jó volna. Hát egy fenét! Amúgy meg miért is rosszindulatúak veled az emberek? Egyszerű paranoia. A franc se foglalkozik veled.
2016. febr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
ne pontozzál már a rohadt életbe!
2016. febr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
22%
Az országnak a vezetőivel van a probléma, mert, ha én lennék a miniszterelnök én pl. kirúgatnám a sok beképzelt embert az iskolájából, meg a munkahelyéről és kényszermunkásként dolgoztatnám őket, így aztán a nagypofájú emberek ideje lejárna magyarországon, mert kierőszakolnám az emberekből, hogy becsületesek, őszinték, tisztelettudóak, megbízhatóak legyenek, amilyen én vagyok, aki pedig beképzelt szeretne maradni az rá****na. Én rendszeremben nem lennének egoista, szemétláda, képmutató emberek, mert lerántanám a magas lóról a magyarokat, meg a cigányokat is egy életre! :D
2016. febr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled utolsó!

(Felpontoztalak:)

2016. febr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
Na, mai "magyarozós" kérdés. Természetesen egy magyartól, aki különbnek érzi magát. Görcsöt ne kapj, csillagom, inkább maradj otthon, ne menj ki emberek közé. Esetleg próbálj szerencsét az araboknál, ott biztos nagyobb jóindulattal és tisztelettel bánnának veled.
2016. febr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Ezt tapasztalnád ha máshol is jártál volna . Az együgyűség , tudatlanság bizonyos térségekben kizáró jellemző . Van ettől sokkal rosszabb lepusztult élettelen és ipari térség jópár . A képmutatás erőltetés se mi találmányunk , folyamatos létharc belső sivárság kiégeti az embert . Nem könnyű ügy . Lehet neked nem itt található a kiteljesedésed .
2016. febr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, kedves kérdező, hogy mennyi idős vagy?
2016. febr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

# 5/7 Időpont ma 15:45


Ahhoz képest, hogy "felpontoztad", eléggé 0! :-D

2016. febr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem csak a magyarok ilyenek, de hogy válaszoljak is talán azért mert az embereknek meg van a maga problémájuk és jól esik nekik másokat, okkal akár ok nélkül piszkálni, csesztetni, hogy addig se a saját sz*rjaikkal kelljen foglalkozni. Az ilyen ember képtelen magát kívülről látni. Úgy vagyok vele hogy először mindenki mérje fel a saját hibáit és utána ítélkezzen és azt se alpári paraszt módon mert meg lehet fogalmazni dolgokat úgy is hogy az a másiknak ne fájjon annyira vagy egyáltalán ne fájjon.
2016. febr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!