Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem indulnak...

Csak szerintem indulnak hatalmas hátránnyal az életben az introvertált személyiségek?

Figyelt kérdés

Az egész élet a közösségre épül.

Gyerekkorod óta a fél napot emberek és idegen helyen kell töltened.Ami az ilyen embereknek hatalmas gyötrelem.

Aztán várod,hogy felnőj,végre egyedül légy,és akkor szembesülsz vele,hogy egyedül milyen rohadt drága egy albérlet.


Miért kell az ilyen embereknek mindenben szívni?


2016. febr. 19. 01:39
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
15-ös: természetesen nem úgy kell rákeresni, hogy "keress pénzt otthoni munkavégzéssel", mert akkor kamu hülyeségek jönnek, hanem egy konkrét szakmát választasz és abban nézelődsz, pl. programozó az elance-en. és ki jelentene be szerinted, az internet? ilyet vállalkozóként kell...
2016. febr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Nem, de nincs igy. Ha igy hiszed, nwm tudod mirol szol elet. Ha tudni szeretned, vagy barmit, irj.
2016. febr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

#8: elnézést, de programozáshoz is kell kommunikációs készség. Nem biztos, hogy elég az, hogy ha napi nyolc órában csendben elüldögél egyedül.


Példa:

[link]


"AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

Felsőfokú szakirányú végzettség

Analitikus, problémamegoldó gondolkodás

(...)

Többéves tapasztalat többrétegű alkalmazások fejlesztésében

Biztos német és angol nyelvtudás

Jó kommunikációs készség

Önálló, proaktív, magas minőségi követelményeknek megfelelő munkavégzés"

2016. febr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Na ezaz! én is itt vagyok csak meglőve :D csak ez választ el a normális élettől.

hogy szerezzen jó kommunikációs készséget, jó szociális készséget, felső fokú végzettséget egy introvertált ember, úgy hogy ne szoritaná ki a társadalom a befelé fordult viselkedése miatt. Ha ez nem lenne, egyértelmü lenne mind ez amit felsoroltam.

2016. febr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

20asnak, nő vagyok, barna, és introvertált ;) csak ez az,hogy amiket ti itt felhoztok,hogy munkára képtelen,meg rosszul van tőle,meg hátrányosan kell leélnie tőle az életét,ez mind pont nem az introvertáltságának köszönhető,csak erre könnyebb fogni,mint elismeri,hogy valami nem stimmel,talán el kéne mennem pszichológushoz.

A másik,hogy "miért kell ugyanolyan jól dolgozni,mint a másik,hiszen lassabb vagyok,mert introvertált vagyok". Azért kell ugyanolyan jól (vagy mondjuk azt, ugyanannyi idő alatt ugyanannyit teljesíteni), mint a másik, mert ugyanazt a fizetést kapod, ha elvárod,hogy a másik csinálja meg helyetted a rád eső munka pl. egynegyedét, mert szerinted ő extrovertált és ezért képes rá,akkor te meg add oda neki a fizetésed egynegyedét,mert így jogos. Senki sem szeret többet dolgozni ugyanazért a pénzért,mint a másik.

Fogadjátok el,hogy az introvertáltság nem betegség. Ami nálatok a problémát okozza,az nem az,amit ti így neveztek.

2016. febr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

baromság.:D bocsánat. maximum több fajtája létezik az introvertáltságnak.és mindenkinél máshogy mutatkozik. Neked azért lehet könnyebbség mert nő vagy, (teljesen mást kaptál, mint gyengébbik nem, más a nézőpontod, hozzáállásod a témához)

ez esetben akkor:hmm szegény van egy kis hátránya na nembaj aranyos, szép,nem túl beszédes őszinte lány, vegyük be a csapatba.:).

de ugyanez férfinél egyből az van hogy egy semmire kellő "hanyag kuka nem kell hogy csak még jobban lehúzza a csapatot az értetlenségével.

Én meg nem azért dolgozom lassan mert lusta vagyok, hanem alapból van egy lassúságom, ami nagyon megkeseriti az életem. Csinálnám én amennyire csak tudnám szivesen, de nem tudom, mert csak egy áttörhetetlen fal választ el. ez meg csak mondanom sem kell, akkor frusztráló érzés mikor valamit időre vagy teljesitményre kell csinálni. egyszóval megküzdők vele.

oké ez nem hiszem hogy introvertáltság része, lehet genetikai vagy nevelésbe elcsesztek valamit. de emellett introvertált is vagyok emellett még 1-2 dolog diszlexia.

Miért, nálad nem volt még olyan hogy többszöri alkalomnál is ugyanazt érezted ? hogy valamit nem tudsz elérni,megszerezni, és érzed hogy mennyire megkeseriti az életed hogy nem tudod elérni, hanem mindig ugyanúgy vissza esel, és x hónap után is ugyanott tartasz ? Ez nem csak bemesélés, tapasztalat. Ok-okozat

Én soha nem szerettem a társaságokba lenni, mindig külön mentem, és tessék most felnőtt fejjel meg jönnek a gondok szépen sorba, ja hogy kéne egy életpálya, de hogy, ha nem tudok még az emberekkel se kommunikálni.. hogy, ha már az eddigi negativ célzó megjegyzésektől már szorongás alakult ki. Tudatossággal meg, hogy tudom valamiről hogy ott van meg aztán még 100x nehezebb.

Amúgy is Nők érzelmesebbek, ők lehet könnyebben tudják kezelni rendezni az érzéseiket, na meg nálatok általában egy apró sikertől is 5x feljebb hiszitek magatokat a ranglétrán :D bár nem tudom, nem igazán volt még dolgom introvertált lánnyal :D

2016. febr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Igen,a nők ilyenek,kicsi siker, 5x feljebb, de ugyanez visszafelé is igaz ám,kicsi kudarc, 5x lejjebb. Ha valamiben nem voltam jó,akkor hagytam,kerestem mást,amiben pedig én vagyok jó. A környezetedet magad alakítod. Neked is ez a kihívás az életedben,hogy megtaláld azt,ami kielégíti az igényeidet.Ahol érvényesülni tudsz. De ne ilyen negatívan állj hozzá,ezt tanuld meg,MINDEN ROSSZBAN VAN VALAMI JÓ, volt,hogy kirúgtak,ok,valamiért történt, mi benne a jó? Nem kell magam stresszelnem,vár valami jobb rám. Mindig ez lebeg előttem,hogy azért,hogy jobb legyen. Ha van olyan,amiben jónak érzed magad,írd meg priviben,kitaláljuk,mire lehet hasznosítani. :-) CSAK pozitívan!
2016. febr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Kedves,barna hajú nő!


Az,hogy a teljesítményre milyen hatással van,az már tényleg munkakör függő.


De nem is ez a legszembetűnőbb,hanem,hogy az ilyen emberek nem szeretnek közösségben lenni hosszabb ideig,és ezt nem mindenki tartja tiszteletben!A kollégák nyomulnak rád,stb.


És,ha valakin észre is veszik ezt,még fel is használják ellene,elkezdenek pletykálni a háta mögött,és így dolgozni közöttük,hogy tudod,hogy kibeszélnek,nem valami kellemes.

2016. febr. 19. 21:08
 29/30 A kérdező kommentje:

Én emiatt soha nem is akarok családot.

Nem elég,hogy az ember kényszerből egy munkahelyen legyen,idegen emberek között,de mikor hazamegyek,még akkor sem lehetek egyedül?

Nekem ez nem hiányzik,és nem akarok ezzel másokat és magamat tönkretenni.


Én akkor vagyok a legboldogabb,ha egyedül lehetek,nincs a közelben senki.


Heti 1-2szer találkozhatok emberekkel,de hogy valakivel éljek,nálam az kizárt.

2016. febr. 19. 21:18
 30/30 anonim ***** válasza:
A mai világban igen, mert többségben vannak az extrovertáltabbak, no meg aktívabbak is, ezért a saját igényeikre szabták azt.
2016. febr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!