Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik velem, kezdek...

Mi történik velem, kezdek megőrülni?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy időnként oldalról látok árnyakat többnyire egy magas sötét alakot de ha arra fordítom a fejem nem látok semmit. Volt már olyan is, hogy a macskám beszélt hozzám legalábbis úgy tűnt, csak egy-két szó erejéig. Vagy például csak úgy a semmiből suttogást hallottam holott senki sem volt közelemben, de zenehallgatás közben is történt már velem hasonló. Viszont más jellegű dolgok is vannak pl. osztályban voltam és szünet volt, egyszer csak miközben beszélt hozzám a padtársam arra gondoltam milyen jó lenne végezni vele és konkrétan el terveztem a dolgot meg azt is, hogyan tüntetném el a hullát, ami akkor amikor erre gondoltam egyáltalán nem tűnt rossz dolognak (olyan volt mintha pl. arra gondoltam volna, hogy ha hazaértem elmegyek boltba valami nasiért) majd egyszer csak jött a felismerés, hogy ez meg mi volt?! Nagyjából egy éve jártam pszichiáternél és depressziót, emocionális zavart meg szociális fóbiát diagnosztizált aztán arra kaptam antidepresszánst de kb. 2 hónap után abbahagytam mert úgy éreztem nem használ. Ennek viszont kábé 9-10 hónapja. Szerintetek mi lehet velem?

2015. szept. 11. 17:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Vissza kell menned a kezelőorvosodhoz, és elmondani ezeket a tüneteidet. Valószínű rosszabbodott az állapotod az elmaradt kezelés miatt. Gondolom nem akarsz egy intézetben élni a későbbiekben.
2015. szept. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!