Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lesz egy férfi nőgyűlölő?

Mitől lesz egy férfi nőgyűlölő?

Figyelt kérdés
Eddigi tapasztalataim alapján 20 pasiból 1-2 kórosan nőgyűlölő, 3-4 padig burkoltan az. Mi váltja ezt ki valami trauma? Vagy gyárilag lesznek ilyenek a férfiak?

2016. febr. 21. 18:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
2016. febr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%

Miért lesz egy nő férfigyűlölő?

Ezt is lehetne kérdezni.

Egyébként ugyanazért.

Csalódtak az ellenkező nemben. Több, nagyobb csalódásuk volt. Nem sikerült jó kapcsolatot kialakítaniuk. Saját sikertelenségüket vetítik ki rájuk. Stb.

2016. febr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem egyszerűen csak a sok csalódás miatt. Vagy azért, mert szerelmesek voltak többször (vagy egyszer nagyon) és valamiért nem jött össze, vagy azért mert sok visszautasítást kellett megélniük, stb. Szóval negatív tapasztalatok miatt jóformán az összes nőt (vagy az összes olyan nőt, aki hasonlít azokra, akik okozták a csalódásokat) egy kalap alá veszik. Csakhogy valójában vagy ők (is) rosszul csináltak ezt-azt, vagy rossz ajtókon kopogtattak ezidáig, és ezt belátni nem akarják/tudják, így marad inkább a nők iránti harag, ami egyszerűbb "megoldás". 
2016. febr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
57%

1: Ez tuti kamu! Ilyen nincs :)

Ha igaz, akkor azt képpel igazolja már valaki :D

2016. febr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
51%
Alapból kevesen , a környezete mit tett vele , szülők viszonya egymáshoz ő vele , a nők általi visszajelzések kudarcok kezelése és a társadalom média által erőltetett vagy hazug kép elfogadása elutasítása miatt . Az elvárások kiszélesítése és ideálok követése kölcsönös a két nem között .
2016. febr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
51%
Anyjával rossz volt a kapcsolat - műveletlen vagy buta. Ennyi erővel nekem meg férfigyűlölőnek kéne lennem mert párszor csalódtam? Ne legyünk már ennyire naívak :D
2016. febr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
66%

Konkrétan nőgyűlölő nem vagyok, csak kiábrándultam belőlük, leginkább azért, mert látom hogy viselkednek az olyan rondább férfiakkal szemben mint én.


Ha nem nézel ki jól, akkor alapból levegőnek néznek, majdnem hogy fintorognak hogy mit akarsz te tőlük. Úgy beszélnek a nem túl jóképű emberekről mintha valami utolsó férgek lennének...hiába intelligensek, ápoltak, jól szituáltak.


Vagy elég csak a társkeresőket megnézni.


Csináltam egyszer kamu profilt, egy modell pasas képeivel, meg egyet a sajátommal. A saját képemmel nagyjából havonta 1x nyomott rá valaki hogy "tetszik", az se írt vissza. Míg a "jóképű" profillal 1-2 nap alatt 20-30 vagy még több "párt" hoztam össze, és ebből egy csomó kb csöpögő p..ncival írt rám.


Meg egyszerűen elkeserítő azt látni, hogy rám úgy néznek mintha valami földönkívüli lennék, mellette meg látom a haverjaim hogy csajoznak, simán ismerkednek, vagy idegenek is együtt vannak. De még olyat is láttam hogy srác villamoson a haverjaival odavetődött egy csajhoz, nyomta a totál süket dumát, a csaj meg kajálta a szavait, és megadta neki a számát pár perc után.


Én meg ha megkérdezem hogy mennyi az idő, akkor az a válasz hogy "Ne haragudj de már van barátom" :D


Ettől függetlenül nem mondom hogy kifejezetten gyűlölném a nőket, szimplán a sok csalódás után felépítettem a saját "burkomat" és próbálom jól érezni magamat benne. Nem megyek oda nőkhöz égetni magam, nem kezdek már béna csajozós szövegekbe, nem nézem irigykedve már a párokat, mert megbékéltem vele hogy nekem ebből nem jut. De még igazából beszélni sem szeretek már a nőkről, és totál semmi kedvem ismerkedni sem velük, folyton újrakezdve a "Szia, mizu?" szövegtől a randizós lehúzásokig.

2016. febr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
7# Köszönöm ezt az őszinte vallomást. Amúgy arra nem gondoltál hogy talán a hozzád hasonlóan kevésbé szép nőknél kéne próbálkozni? :)
2016. febr. 21. 19:13
 9/25 anonim ***** válasza:
74%
#7 nagyszerű megfogalmazás, akár én is írhattam volna. Látom nem csak én jutottam el (sajnos) erre a pontra.
2016. febr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
63%

Én nem gyűlölöm a nőket, de nőkből kevés van.

Csitrikből viszont annál több és a kettő nálam nem ugyanaz.

2016. febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!