Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik a nők, hogy itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik a nők, hogy itt annyi a nőgyűlölő férfi?

Figyelt kérdés
Komolyan érdekelne, nap mint nap 10 ilyen kérdés, kezdem unni, hogy állandóan ezzel jönnek.
2015. jún. 24. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
gondolom a hozzászólások alapján
2015. jún. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
"Minden nő, a pénzre megy. Pff." <-- egy ilyen nicknévvel ezt ugye nem komolyan kérdezed? :D
2015. jún. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De komolyan kérdezem, a nevem figyelemfelhívó jellegű csak.
2015. jún. 24. 15:47
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Merta gyűlölködés vált általánosan elfogadottá. Aki nem teszi, szinte nem is ember. Az a részhalmaz, hogy éppen férfi, és éppen a nőt, szinte lényegtelen.
2015. jún. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
8%

Csak hogy magamat idézzem:


"Valahogy olyan furcsa ez nekem, hogyha férfiként kijelentem, hogy nagyon sok olyan férfi is szaladgál közöttünk, akik rendkívüli módon szemetek, aljasok, hazugok, ilyenkor jön a csajoktól a HIGH FIVE, hogy bizony mennyire igazam van. Viszont ha nőkről állítom pontosan ugyanezt, hogy közöttetek is sok féreg éldegél, akkor már azonnal nyomjátok a nőgyűlölő címkéjű pecsétet a homlokomra."


Érdekes jelenség, hogy akik nem nyalják fényesre a popsijukat, azok szerintük mind nőgyűlölők, igaz?

2015. jún. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

Kb. egy hete voltam itt utoljára, akkor meg a "miért van itt annyi "femináci"" jellegű kérdések mentek.

Biztos sokan azt hiszik, a "gyakori kérdések" azt jelenti, hogy egy kérdést minél többször fel kell tenni. :)

2015. jún. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A férfiak is tesznek fel nőgyűlölő kérdéseket, a nők is tesznek fel férfigyűlölő kérdéseket.


Csak vannak olyanok is, akiknek ezt nem veszi be a gyomra, aztán kikérik maguknak, hogy mégis a férfiak/nők hogy a fenébe képzelik ezt.


Mindenkinek nagyon fontos az igazság, de amikor megkapja, akkor már inkább nem kell.

2015. jún. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
3%
mert nincs jobb dolguk! és nem értik meg hogy aki leírja a véleményét az nem nőgyűlölő!
2015. jún. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

nem tudom eldönteni, hogy direkt poén-e a kérdés a neved miatt, vagy komoly.. :D


mindenesetre az tény, hogy itt a gyiken sok magányos ember gyűlik össze (mindkét nem részéről) akik okkal, vagy ok nélkül nem tudnak olyan párt találni, aki tetszene nekik. és ugyebár a megkeseredett, alacsony önbizalmú emberek könnyen utálkoznak, és hárítják a felelősséget magukról :D

2015. jún. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

Engem mondjuk nem izgat ez a gyűlölködés,de kb olyan unalmasak már ezek a kérdések mint a "magas vékony" volt.

Ráadásul mindig ua-zok a felhasználók nyomatják a rég megunt szöveget a kérdéshez:D

2015. jún. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!