Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet kieszközölni egy...

Hogy lehet kieszközölni egy véletlen találkozót valakivel, akiről nem tudod, merre jár?

Figyelt kérdés
Ismerek valakit, tudom, hova jár suliba, de én nem oda járok. Valamennyire ismerjük egymást, de személyesen szeretném randira hívni, de hogy lehetne kieszközölni, hogy találkozzunk?
2016. febr. 23. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
"véletlen találkozót "??? Az ezotéria kategoriába valo kérdés.
2016. febr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Első, te miről beszélsz?


Amúgy, kérdező! Elkapod egyszer suliba menet és ennyi. :D Bonyolult volt, mint atom, így van? :D

2016. febr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Suli előtt megvárod, ha szerencséd van az nap 3 órával tovább van bent és esni is fog aznap :D aztán követed egy darabig, majd egy bokorból előugrassz, és rávisítasz, hogy jihááá mekkora véletlen pont arra jártál :D
2016. febr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
DE mint mondtam, én nem odajárok, és nem járok arra véletlenül, mert tök máshol lakom.
2016. febr. 23. 21:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg mit fosol a technikától? Hívd fel telefonon!
2016. febr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

manapság annyi közösségi média van, ezek szerint feleslegesen, hiába éltek azon mégse tudjátok arra használni amire kéne...

Írj rá véletlenül FB.-on, hogy szia azt szeretném kérdezni véletlenül, hogy nem találkoznánk-e valahol persze csak véletlenül, ha te is akarod, teljesen véletlenül, ha igen küldj egy véletlenül szmájlit (de scak véletlenül)

2016. febr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy pár beszólás nem jogos, de az 5-ös kifejezetten értelmes lehet...
2016. febr. 24. 00:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem rosszból mondtam. De, ha tényleg nincs alkalmad élőben elhívni, akkor hívd fel. Hidd el, nincs ezzel probléma. De legalább te nem vagy beszari, mint a fiúk nagyja. Te élőben akarod, csak nincs rá lehetőséged. A legtöbb még Facebook-on is fosik ráírni, röhej. :D Úgyhogy bátran! :)
2016. febr. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Először is lány vagyok. És azért mondtam, hogy nem lehetsz túl okos, mert ne haragudj, de ha meglenne a száma, nem ott tartanék, hogy véletlenszerűen összefussak vele. Ugyanez igaz a Facebookra. Ismerősök vagyunk face-en, de alig használja, meg szeretném vele megbeszélni, szeretném élőben neki szegezni a kérdést, hogy lássam, mit reagál. Ha olyan lenne a viszonyunk, hogy bármikor ráírhatok, erre nem lenen szükség.
2016. febr. 24. 16:44
 10/10 A kérdező kommentje:
Meg őszintén szerintem butaság ettől félni: élőben sokkal kevésbé utasítják vissza az embert.
2016. febr. 24. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!