Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Véletlen, vagy bevonzás?

Véletlen, vagy bevonzás?

Figyelt kérdés
Ezen sokat gondolkodtam már... Nyáron mentem valahova és minden gondolatom azon volt, hogy segíteni akarok az embereknek. Bárhogy. Nem gondoltam, hogy rögtön be is fog következni. Előszöris közlöm, hogy füllhallgató volt a fülemben, és úgy leszólított egy középkorú nő egy útba igazításért. Teljsen ledöbbentem, hogy lehet működik a vonzás. Ez vonzás, vagy csak véletlen?
2015. nov. 4. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Véletlen. Ha létezne vonzás, az én életem sem ott tartani most ahol...
2015. nov. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vonzzad be magadnak a válaszokat anélkül, hogy kiírnád a kérdést? Nem megy? Hát akkor véletlen volt.
2015. nov. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez kicsit olyan mint az összeesküvés-elméletek. Ha valaki nagyon hisz benne, mindegy mi történik, mindenbe belelát majd valamit. Nekem ami emlékezetesebb ilyen téren, hogy dúdoltam egy dalt úgy 2 perce, gondoltam bekapcsolom a rádiót, amit ritkán hallgatok és pont az a szám ment. Bár nem lettem "hívő" így sem. :)
2015. nov. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

Véletlen.

Kb. 10 percet sem lehet gyalogolni. hogy valaki valamit ne kérjen/akarjon/álljon eléd, kiabáljon utánad.

2015. nov. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!