Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy 155cm magas lány hordhat...

Egy 155cm magas lány hordhat egy picivel térd felett érő szoknyát, vagy csak összenyomja?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem hordhatsz :)


Én 150 centi vagyok :$, és szoktam miniszoknyát hordani. tudom ez nem a mini kategória de sztem belefér:)

Am hány éves vagy?(Csak mert én 17,és nagyon sokáig zavart hogy ilyen pici vagyok és ugy éreztem én avgyok az egyetlen aki ilyen pici.. :)

2010. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
most ez komolyan kérdés? kit érdekel milyen magas vagy? ha jó lábaid vannak, igazán azt veszel fel, amit akarsz, szerintem.
2010. máj. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hosszú szoknya "nyom össze", a rövid nem.
2010. máj. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

én is 17 vagyok,és a legkisebb a barátaim közül:)

csak azért kérdeztem,mert elég alacsony vagyok, és a lábaim sem vmi vékonyak...50kg vagyok,szal nem vagyok kövér,csak anyától örököltem a kicsit "erősebb" lábat:(

de végülis csinosak a lábaim,szal fogok szoknyát hordani ezután is:)

csak érdekelt a vélemyénetek.

2010. máj. 3. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!