Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 30 éves nők gyerek nélkül, ti...

30 éves nők gyerek nélkül, ti mennyire figyeltek oda az alakotokra?

Figyelt kérdés
Jártok edzeni? Fontos számotokra, hogy a mérleg egy bizonyos számnál ne mutasson többet? Az étkezéseiteket is átgondoljátok?

2016. márc. 4. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. De egész életemben vékony voltam, mindig is az leszek, ez genetika. Szóval nem nagyon érdekel a dolog.
2016. márc. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én annak idején pont semennyire, ettem, amennyi belém fért és gyalogoltam, mert anélkül nem bírtam volna az ülőmunkát, mozogni, ugye, kell.


Nemrég, 39 évesen kezdtem el testépíteni, most már azért ideje :D 20 kiló fogyás már megvan az előző évekből, de az utolsó kilókkal nehezebb.

Nagyon egészségtudatos vagyok, sokkal jobban eszem, mint rég, bár akkor is fontos volt a minőség és az összetétel, csak a tudásom volt kisebb és a mennyiséggel szálltam el.

2016. márc. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem futópadom van, azt használom, de nálam a diéta jobban beválik. Sajnos az alkatomból adódóan a fél életemet végig kellett koplalnom,most is éppen diétázom. Őszintén szólva, nem magam miatt csinálom, hanem a külső nyomás miatt. Ha nincs gyereked, mintha még jobban el is várnák tőled a vékonyságot.
2016. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én vettem otthonra egy olcsóbb fajta taposógépet, azon szoktam napi fél órát menni, majdnem minden nap. Tévézés közben el is megy az idő..nekem a súly annyira nem fontos, de ha fogyózok, akkor ráállok a mérlegre egyszer a legelején..olyankor jön az elszörnyedés..aztán ha már látom magamon a változást, olyankor méreckedek újra, és a kettő közti különbözet az, amire igazán kíváncsi vagyok..az étkezéssel kapcsolatban nekem az vált be, hogy visszavettem a cukorból, és nem szoktam pékségben vásárolni..vacsorára általában valamilyen levest eszek, és az untig elég.
2016. márc. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kilók soha nem érdekeltek, úgy értem, hogy inkább a centit nézem, meg hogy beleférek-e a ruhába.


Étkezést mindenkinek át kellene gondolnia, nemcsak a 30-as egyedülállóknak, hanem családos férfiaknak is.

2016. márc. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!