Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hey people! Miért divat...

Hey people! Miért divat szidni a magyarokat?

Figyelt kérdés
De komolyan, én vagyok ennyire korlátolt, hogy nem veszem észre azokat a tulajdonságokat, amiket ti leírtok? (ld. magyar mentalitás kérdések)
2016. márc. 7. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki szid mindenkit. Nem nagyobb divat mint más országokba szidni a másik vagy a saját hazájuk.
2016. márc. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem divat, de tény hogy legtöbb esetben van okunk egymást szidni, mert ritka rosszindulatú nép vagyunk.
2016. márc. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Züllesztő propaganda , a felforgatás pánikkeltés része , teljesen alaptalan de ezt sikeresen alkalmazzák . Akik nem éltek külföldön ( nem nyaralni meg látogatóba mentek hanem huzamosabb ideig voltak kint) nem tudják mit dumálnak . A korlátoltság irigység bosszú stb minden emberben jelen van . Felesleges a nyugattal( materiális) példálózni meg a kelettel(elmaradott) , menjenek ki tapasztalják meg mi a pálya ha jobb maradjanak . Gyalázkodjanak folyamatosan és titkolják a származásukat .
2016. márc. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem divat, mert a divatot a többség hozza, a többség pedig hülye. Tipikus magyarok, azaz eredendően istennek tekintik magukat és csak az a jó, amit ők jónak látnak, valamint mi vagyunk a világ közepe.


Az intelligensebbek ezt észreveszik és már csak emiatt is elköltöznek az országból. Nem, nincsenek máshol is ilyen hülyék. Vagyis de, vannak, de nem annyi, mint Magyarországon. Úgyhogy nem divat, csak néha a normálisabb réteg megjegyzi ezeket a tényeket.

2016. márc. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2016. márc. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én veled értek egyet, de eddig sose láttam olyat, aki velem egyetért. :)
2016. máj. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy egy idézet: sok nép gyűlöl más népeket, de a magyar az egyetlen, amelyik magát gyűlöli.
2016. máj. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!