Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A 5sos, Justin Bieber, One...

A 5sos, Justin Bieber, One Direction (tagjai) tényleg rossz énekesek, vagy divat lett szidni őket az emberke között?

Figyelt kérdés
Egyiket se ismerem/szeretem alaposan, de nem értek a zenéhez. Vélemények érdekelnek.
2016. febr. 8. 21:22
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

*emberek

Bocsánat, pedig át is olvastam.

2016. febr. 8. 21:22
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Közepes énekesek, nem egy istenadta igazi tehetségek. Az emberek többségének a zenéjük stílusával van baja.
2016. febr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha objektíven nézem a dolgokat, akkor nem rosszak. Nem is jók, igazából teljesen átlagosak. Kb úgy énkelnek, mint ahogy majd minden ének tagozatos suliból énekel 1-2 ember.
2016. febr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
18%
Ezek nem énekesek, hanem producerek által kreált termékek. Megnézték hogy mire gerjednek a tinik, és gyártottak egy olyat. A legtöbb ilyen be is vallja, hogy nem a saját hangján plébekkelt egész karrierje alatt. Ezek csak kigombolt ingben a szélgép elé tudnak állni.
2016. febr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Utolsó: ezzel tisztában vagyok, de szélgép elé állni kigombolt testtel... ezt megtette Jon Bon Jovi is, mégse mondjuk, hogy nem tud(ott) énekelni.


Első: mit értesz a stílusuk alatt?


Köszönöm a válaszokat.

2016. febr. 8. 21:34
 6/31 anonim ***** válasza:

Valakinek ez a zenei stílus jön be.

De a provokációjukkal futottak be elsősorban a divatba.


Mint pl ott van Ronaldo és Messi. Mindketten a világ legjobb focistái közé tartoznak. De Ronaldo-t jobban felkapta a média.

Sokak számára undorító volt, hogy egy férfi úgy pózol mint egy nő, homoszexualitást láttak bele.

2016. febr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a választ.
2016. febr. 8. 21:37
 8/31 anonim ***** válasza:
Szerintem jók, szoktam őket hallgatni.
2016. febr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
köszi
2016. febr. 12. 20:02
 10/31 anonim válasza:
52%
Én a 5SOS-t, One Direction-t és Justin Bieber-t is szeretem. Jó hangjuk van, helyesek is és ezért van olyan sok rajongójuk is nem azért, mert kigombolt inggel szélgép elé állnak !
2016. febr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!