Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért unatkoznak?

Az emberek miért unatkoznak?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor látom, hogy valaki unatkozik...iskolán belül pl. ledől a padra, vagy kéynszeresen beszélni/telefonozni akar, ez miért van? Még ha nem is érdekli az óra anyaga, nem kötik le a saját gondolatai? Én soha nem unatkozom órán. Még akkor sem ha nem figyelek oda. Szerintetek mi az oka annak, hogy egyes emberek unatkoznak? Amúgy van még valaki úgy, ahogy én leírtam? Tehát pl. még sose unatkozott életében?
2016. márc. 7. 16:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Jut eszembe, nemrég volt egy kísérlet emberekkel (persze a célcsoport ezúttal is elég homogén volt, no mindegy), akiket bezártak egy puritán szobába 15 percre.

Sokan annyira unatkoztak, hogy képesek voltak áramütéseket adni maguknak az egyetlen ott található eszközzel, csak hogy csináljanak valamit.

2016. márc. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
:D Ezek az emberek nagyon buták lehetnek.
2016. márc. 7. 18:06
 13/13 anonim ***** válasza:
Miért kell mindig mozognom? Mert ilyen vagyok és kész! Te miért lélegzel? Mert kell! Na, nekem is a mozgás ilyen. Más megrohad idegileg, ha egy nap nem olvas el 600 oldalt egy könyvből, nekem ugyanez a mozgás. Idegbajt kapok, ha két órán keresztül ülnöm kell. Ez van.
2016. márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!