Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek képesek az emberek...

Sulek Péter kérdése:

Szerintetek képesek az emberek változni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 6. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, ha van miért.
2016. márc. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem emberfüggő. Ha az illető tényleg elhatározza magát, ha van benne elég akaraterő, kitartás, akkor igen. Persze nem hiszem, hogy úgy történik, hogy eldönti, hogy megváltozik és már másnap teljesen átalakult személyiséggel és gondolatokkal sétálgat az utcán. Kell egy döntés és utána még rengeteg munka és idő, amíg megváltozik.
2016. márc. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Igen. Például leszokni a cigiről vagy sokat olvasni és okosabbá válni stb.

Bárki képes rá, csak akarni kell, persze ez hosszú folyamat, nem megy egyik napról a másikra, először a döntést kell meghozni.

2016. márc. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Különben miért tetted föl a kérdést? Te szeretnél megváltozni, vagy mástól szeretnéd, hogy megváltozzon?

2.voltam

2016. márc. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én, és már változom is csak jól esne egy kis megerősítés :)
2016. márc. 6. 23:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Az emberek szerintem csak kis mértékben tudnak változni, pontosabban egy nagyobb dolog hatására igen,nagyobb mértékben is,de ez nagyon ritka.

Egy trauma például alapot adhat egy nagyobb változásra.

2016. márc. 7. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha akar akkor megtud, de vannak olyan esetek amikor akarata ellenére kell megváltoznia...


23F

2016. márc. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 yourlover válasza:
az igazi énedet biztosan nem tudod teljesen eltemetni de átmenetileg talán. van akinek az átmenetileg örökké tart. de ez nem mindenkinél van így
2016. márc. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kis dolgokban igen,mint pl.cigi elhagyása,stb.,de a sunyi,gonosz,lelketlen emberből sohasem lesz Grál lovag.
2016. márc. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!