Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan ember aki nem...

BB11 kérdése:

Létezik olyan ember aki nem érez semmit?

Figyelt kérdés
Sziasztok,18 éves vagyok,lány.Az a helyzet velem hogy én nem vagyok képes szertni,nemtudok szeretni,nemtudom milyen érzés a szerelem a boldogság.A tetteim után nemérzek megbánást se örömöt se semmit.Csak fizikai fájdalmat érzek de lelkit abszolút nem és nemtudom hogy ez mitől van nemtudok közelengedni magamhoz senkit.A beszélgetésen és a nevedgéléseken kivül nem tudok többet adni senkinek.Tehát ezzel azt akarom mondani hogy nemtudok szeretni,nemtudom hogy milyen a boldogság és egyszerűen megbolondit ez a dolog mert a körülöttem lévő emberektől mindig azt hallom h igy szeretlek úgy szeretlek meg minden és én még a szeretlek szót se birom kimondani nemhogy érezni.Szóval ebben kérek segitséget hogy szerintetek ez mitől lehet?Bennem van a hiba?Vagy ennek més oka lehet?,..Előre is köszi:)
2016. márc. 11. 21:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom hogy csinálod de most azonnal meg kell tanítanod nekem!!!
2016. márc. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz.
2016. márc. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem érzem szükségét pzichológusnak.
2016. márc. 11. 21:20
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel én is így vagyok, leszámítva, hogy nem bolondít meg a dolog (nem mintha a "megbolondít" kifejezés nem érzésből jönne). Én sem engedek magamhoz közel senkit, nem kötődöm, megvan a magam hetedik ajtaja, ami az enyém. És jól is érzem magam benne. Az az érzésem, a világban a szeretlek szó jóval többször hangzik el őszintétlenül, mint őszintén. Főleg mert amikor az őszintén van a hangsúly, nem is szavakkal beszélünk (könyvekben, filmekben is az elcsépelt klisé-dumák közé tartozik). Én nem tudom logikus aggyal felismerni, hogy flow-élményben vagyok, csak miután véget ér érzem, hogy felfrissített.

Szerintem csak nem találod a helyed, egy kreatív hobbi talán segíthet felismerni, hogy tudsz örülni, az örömforrás pedig nem feltétlenül egy másik ember, sőt...

2016. márc. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ugyan ez a helyzet nálam is sajnos, ami miatt nem tudom kifejezni magam, semmi érzést, igy semmi pozitivumot nem vesznek az emberkék rólam. Szeretnék én is rájönni mi okozza. Szerintem személyiség beli vonás, introvertáltság egy fajtája, de lehet Bipoláris, depreresszió, vagy passz..

Jó neked te még 18 vagy, én viszont már 25F. és hát lassacskán már nemártana valamit tényleg kitalálni erre

2016. márc. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem volt kedvem végigolvasni,de ha jól gondolom akkor Aspergered van. Én dühön és hiányérzeten kívül semmit sem érzek. A saját anyámhoz nem ragaszkodom. Vicces kis dolgok ezek,és igazából a külvilág észre sem veszi,mert könnyű befolyásolni az embereket. Csak te érzed ezt a hatalmas ürességet magadban. De nem vagyok pszichiáter. Te sem leszel az pár netes cikkből. Menj el diagnosztizáltatni magad,úgy ahogy én tettem. Semmi haszna,de megtanulhatsz együttélni ezzel. (18F)
2016. márc. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk lehet hogy lenne haszna.. elmondanák mit lehet tenni ellene, oldani, vagy utána járni neten a betegség nevére, ahol biztos sok más hasonló tapasztalattal rendelkező ember megosztja a véleményét, vagy tanácsokat Irnak
2016. márc. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#6 vagyok. Ilyen esetben az agya máshogy működik. Ez ellen aztán sokat lehet tenni. A terápia arra van,hogy megtanulj beilleszkedni,elfogadni stb. Ha tényleg Aspergered van amit érzel nem fog megváltozni.
2016. márc. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hmmm akkor fogadja el az ember hogy élete végéig magának éljen ? milyen hülye "betegségek ezek hogy ilyenek vannak.. Mondjuk Nőként még könnyebb párt találni, meg könnyebb lehet sokminden
2016. márc. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Velem is valami ilyesmi volt mindig is, igen nehezen tudok bármit kezdeni az emberekkel, mindig nagy erőfeszítésembe kerül egyáltalán hozzászólni valakihez. Barátaim is mind úgy lettek, hogy ők jöttek oda hozzám. Aztán valami csoda folytán lett egy srác, akivel kíváncsiságból járni kezdtem és így pár év után már azt merem mondani, hogy megszerettem. A többi ember felé is nyitottabb vagyok azóta. Lehet, hogy veled is így lesz.
2016. márc. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!