Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, lányok! . Mi a véleménye...

Szlakai kérdése:

Fiúk, lányok! . Mi a véleményetek olyan lányrólvagy fiúról akik vágdosták magukat. Járnátok vele? . Zavarna? .

Figyelt kérdés

2016. márc. 12. 08:34
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
84%
Nem zavarna. Amilyen mentális állapotban voltam néhány éve, semmilyen emberi reakció nem tud meglepni. Nekem is voltak olyan gondolataim, amiktől a mai napig megrémülök, az más kérdés, hogy én nem tettem meg. De senki felett nem tudok ítélkezni. A külvilág nagyon könnyen rásüti az emberre az önsajnáló címkét, miközben fogalma sincs, mi zajlik a falak mögött.
2016. márc. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 donmogyoróscsirke ***** válasza:
85%
#11 Sajnálom a veled történteket, és mint előbb írtam, egyet értek. Mindenki máshogy cselekszik, amúgy sincs jogunk ítélkezni a másik felett. Főleg ilyen helyzetben. Kedves kérdező, bármikor szeretnél valakivel beszélgetni, nekem pl. nyugodtan írhatsz!
2016. márc. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
27%
Nem lennék párkapcsolatban egy ilyen gyenge emberrel, kolonc lenne csak számomra.
2016. márc. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
85%
Mivel a kérdés múlt időben beszélt az adott dologról, nem tudom, miért jön mindenki a gyengeséggel. Aki ebből kiszedi magát, az minden, csak nem gyenge.
2016. márc. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
45%

Nem. Egyszerűen nem lennék hajlandó olyan kapcsolatban élni, ahol ennyire labilis a másik. Ha összeveszünk vagy szakítunk, akkor azon kellene aggódnom, hogy mikor csinál valami hülyeséget. Ekkora nyomásra nekem egy elvileg normális kapcsolatban nincs keretem.

A legjobb barátom exe szintén vagdosta magát. Érzelmileg bántalmazó volt a leányzó, zsarolta a srácot is, meg utána a következő őasiját is. Anyagilag lehúzta a barátomat, folyamatosan letörte, veszekedéseknél idegbetegen viselkedett és hisztizett ha nem kapta meg, amit akart. Utána mindig öngyilkossággal fenyegetőzött.

Én szintén ismertem egy srácot, akivel randizgattunk. Mikor nem akartam szóbaállni vele (utólag kiderült, hogy más lányokkal szexelt, mikor nem voltam ott, meg hasonlók), akkor szintén a saját maga vagdosásával zsarolt. Akkor döntöttem el, hogy nekem ez nem éri meg.

2016. márc. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
84%
Regebb en is vagtam magam. De nen igazan szeretnék olyannal osszejonni,engem elegge zavarna.
2016. márc. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
54%
Az én barátom tudja ,hogy vagdostam magam,ennek ellenére mégis velem van. Nem kezel ugy mint egy őrültet. Tudja hogy kimásztam ebből egyedul és tudja hogy nem tenném meg ujra. Szóval szerintem ez nem akadály egy kapcsolatban. Persze az megint más hogyha valakinek ugy vsn kapcsolata hogy vagdossa magat
2016. márc. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
48%

Járnék.

Avval a feltétellel, hogy az én teljes segítségemmel leáll róla.

A hegek nem zavarnának.

15/f

2016. márc. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
48%

Régen én is karcolgattam (enyhébb így leírni) magam de már jó pár hónapja nem csinálom. Miután kiderült eszméltem rá igazán hogy mekkora idióta voltam. És nem akarom hogy a családom mégegyszer csalódjon bennem. Miután megtudták sokáig undorodtam magamtól és gusztustalannak tatottam a kezemen a nyomokat. Nem is értettem hogy tehettem ilyet. Aztán nemrégóta valami égi csoda folytán kapcsolatom lett egy nagyon aranyos sráccal.


Eleinte féltem hogy észreveszi és megutál...aztán mikor elmondtam azt mondta hogy az őszinteségem miatt csak mégjobban szeret. Nem nézett rám máshogy ami nekem iszonyat jól esett :')

Előtte nem takargatom és örülök hogy kimásztam ebből a sz@rból és olyat találtam magam mellé aki ezekkel együtt is szeret.


Kérdésedre válaszolva ha páromról kiderülne hogy ő is ezt csinálta én sem szakítanék vele. Ha pedig olyan lenne a párom aki most is azt csinálja megpróbálnám kirángatni belőle és segítenék neki:)

2016. márc. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:

Engem nem zavarna, és nem ez alapján dönteném el, hogy járnék-e vele. Aki vágdosta vagy vágdossa magát, az biztos nem jó kedvéből teszi, hanem azért, mert beletérdelt egy problémába. Szerintem az ilyen embereket nem leköpni és elutasítani kell, hanem segíteni nekik felállni! Mert attól, hogy kiutálják őket, még nem fogják abbahagyni az öncsonkítás, hanem pár év múlva -koruktól függően- öngyilkosok, depressziósok lesznek. Én szentül hiszem, hogy egy biztos baráti viszony, (vagy akár egy kicsivel több is!!!) segítségével képes kilábalni a problémákból. Gondolom, a vagdosás is csupán negatív benyomásokat követően jut eszébe az illetőnek, amiket ha megszüntetünk, teljes életet élhetünk. Szóval, kedves kérdező, nem, nem zavarna, és nem utasítanálak el emiatt.

14L :)

2016. márc. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!