Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, lányok! . Mi a véleménye...

Szlakai kérdése:

Fiúk, lányok! . Mi a véleményetek olyan lányrólvagy fiúról akik vágdosták magukat. Járnátok vele? . Zavarna? .

Figyelt kérdés

2016. márc. 12. 08:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
51%

Ez attól függ... Hogy mondjam, egyénfüggő. Ismernem kéne az illetőt, hogy feleljek arra, hogy járnék-e vele (vagyis csak ennyi info, hogy vagdosta magát, nekem kevés). Ha azt látnám, hogy hajlamos még erre, vagyis az ilyen lelki dolgokra, hogy érzelmileg zsaroljon, mindent magára vegyen, önpusztító legyen, és ha érződne rajta, hogy nem bírja a lelki terhelést, akkor nem járnék vele. De nem azért, mert vagdosta magát, hanem mert én lelkileg egészséges emberre vágyom, ha kapcsolatról van szó.


Ha viszont az illető kiegyensúlyozott, és ez a vagdosás csak múlt idő nála, amit ő is bánt, és tudom, hogy már nem csinálná, akkor úgy is járnék vele, ha látszódnak a hegei.

2016. márc. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
63%

Nem minden esetben figyelemfelkeltés. Nálam stressz levezetés.


Járnék vele, nem zavarna. Én is csináltam, az első válaszának a visszáját érzem: engem nem tudna fenyegetni, hogy vagdos vagy megöli magát. Tegye. Van egy régi övem, ha kell.


Én sem akartam soha öngyilkos lenni, a vagdosás sokszor pont az élni akarás. Hogy nem ölöm meg magam, csak kell valami, amivel el tudom viselni a fájdalmat, hogy élhessek.

2016. márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
0%

Nem hiszem, hogy ez fontos. Egy ember nem annyiból áll, hogy vagy vagdosta magát, vagy nem. Nagyon sokan voltak már depressziósak, és mindenkinek van "múltja". Vannak drogosok, iszákosak, olyanok, akik már a fél világgal lefeküdtek és akik depressziósak.


Biztos, hogy nem az alapján ítélek meg valakit, hogy min ment korábban keresztül.

2016. márc. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
51%

Volt már depressziós barátnőm, aktív depresszióssal nem szeretnék többé járni.


Ha a múltban volt vagdosta magát, de már túl van rajta, akkor viszont szívesen. Feltételezhetően az ilyen ember olyan szeletét is látta az életnek, amit a legtöbben nem. Az meg sose rossz.

2016. ápr. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:

nem zavarna

úgy szeretem ahogy van

2016. ápr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Előbb a problémáját kell megoldani, az is lehet, ha belédszeret már nem fog késztetést érezni a vagdosásra.
2016. ápr. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Persze-persze.Minden ember azt mondja hogy nem figyelemfelkeltésből csinálja,hanem azért mert gondjai vannak.Többnyire meg ezeket pont 13-1 évesek szokták mondani.Aki vagdossa magát az lelkileg és pszichikailag is beteg.
2016. jún. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Én megmondom őszintén, hogy zavarna :/ Az elejétől kezdve lenne bennem sajnált és bűntudat (hogy lehet, hogy utánam is vágdosná magát) és nem tudnék vele járni mert engem nagyon tud befolyásolni ez a két érzelem. :c (és így mellesleg nagyon nem bírom a vér látványát)

14/l

2016. jún. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!