Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok ilyeneken gondolkodn...

Szoktatok ilyeneken gondolkodni vagy ez nem normális?

Figyelt kérdés

Már évek óta ilyeneken gondolkodok elalvás előtt.. Például mi lenne velem ha megerőszakolnának, ha meghalna az egyik barátom, súlyos betegségem lenne.. Mit éreznék, mit gondolnék, hogy alakulna az életem. Van, mikor a "történet" végére depressziósnak képzelem magam, börtönbe kerülök mert megölöm azt, aki megerőszakolt, vagy épp bosszút állok azon, aki megölte az egyik rokonom. Depresszió, pszichiátria.. Sok minden előfordult már.

Sokáig tart, mire átrágom magam ezen.. 10-15perc alatt levezetem magamban az egész sztorit.Van, mikor még el is sírom magam. Miért gondolkodok ilyeneken?


2016. márc. 16. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem túl magányos vagy és azért... Jelenleg én is magányos vagyok picit és ilyenkor sokkal több ilyen hülye gondolatai vannak az embernek.
2016. márc. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Valószínűleg a magány, csak addig ne juss, mikor már emberek között is elkalandozol és esetleg ez kifelé is látszik :D

Én elalvás előtt azon szoktam gondolkodni, hogy a felettünk lévő mocskos ronda nőnek nem nevezhető képződményt ki dugja már megint, mert megkérdezném tőle hogy van hozzá gusztusa...én meg egyedül fekszek, ezek meg tosznak, mint a nyulak, van isten? :D

2016. márc. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyedül fekszel? Nem azt írtad nemrég, hogy van barátnőd?
2016. márc. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert magáynos vagy és nincsenek olyan barátok/barátnők vagy párod akivel megbeszélhetnél mélyebb dolgokat amiket az ember szülőkkel nem tud.
2016. márc. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is szoktam hasonlókon gondolkozni és normálisnak tartom magam. :D
2016. márc. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ilyesmi dolgokon godolkozni, elég sokszor, de ennél furább dolgokon is sokat elmélkedek.
2016. márc. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én is szoktam ilyeneken gondolkodni. A legtöbbször visszatérő gondolatom hogy rákos leszek, haldoklom és kit hogyan érint a halálom, milyenek lennének a temetésemen....meg ilyen baromságokon. Sokszor annyira beleképzelem magam a szituba hogy annyira realisztikus érzések támadnak fel bennem hogy gyorsan meg is kell állítanom a gondolatmenetet és valami teljesen másra kell koncentrálnom. Ja és középkoru nő vagyok 3 szép gyermekkel, nagy családdal és sok baráttal :)
2016. márc. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hüűűűű..

Felig termeszetes de nagyon kevesen csinalnak hasonlokat.

Jobban kene ismerned magad. Segithetek.megfejteni ezeket de semmi rossz. Nagy igazsag erzeted van s folyamatosan vedened ra meltoakat s folyamatosan buntetned erre meltokat.

2016. márc. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Te jó ég de örülök hogy nem vagyok egyedül:D

Az hittem kattant vagyok hogy ilyeneken gondolkozom hogy rákos vagyok, megerőszakolnak, kit hogyan érintene a halálom, stb.

Pedig nem vagyok magányos, igaz, introvertált vagyok kevés baráttal de ez nekem így tökéletes.

2017. febr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!