Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Biciklin gondolkodni normális?

Biciklin gondolkodni normális?

Figyelt kérdés

Én napi 2x30 percet biciklizek (városba)(A-B-be meg B-A-ba) Na és a lényegre térve ha biciklire ülök és azért nincs olyan túl közel a város másik oldalára megyek akkor valahogy mindig elkezdek gondolkodni valamin(mindig kitalálok valamit ) és így elég gyorsan vége az útnak viszont mikor oda érek és eszembe jut hogy hol is jöttem akkor az előző fél óra nagyjából ki esik vagyis csak ara emlékszek milyen úton mentem .


Ti hogy szoktatok biciklizni lassan nézelődtök vagy az embereket nézitek ,van olyan aki rajtam kívül gondolkodni szokott ha hosszabb utakon?



2014. szept. 6. 08:08
 1/9 anonim válasza:

Szoktam néha ilyen kisebb dolgokon gondolkodni, de annyira nem merülök bele, mint te.

Én inkább nézem az elhaladó járműveket és a szembe jövő embereket. Nem szoktam kifejezetten gyorsan menni, csak ha sietek, de általában ilyen lassú, nyugis tempóban.

2014. szept. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gondolom mivel már sokadszorra csinálod, jobban bele tudsz merülni a gondolataidba. Normális, csak ne üssenek el. Nekem is vannak hasonlók.
2014. szept. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
ez nem jó dolog, azt jelenti hogy nagyon nem figyelsz a környezetedre, ebből lesznek a balesetek.
2014. szept. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
bicikli = testmozgás = több oxigén a vérben = könnyebb agyműködés = gondolatok
2014. szept. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Néha Néha énis igy szoktam lenni,de én gyorsan megyek.. pont a tegnap gondolkodtam el valamin és amúgyis késésben voltam elfelejtettem lekanyarodni és kb a 3. jelzőnél jutott eszembe,hogy hoppá nekem nemis erre van dolgom.. mivel sokat járok arrafelé berögzült,és miközben gondolkodtam automatikusan mentem volna edzésre (csak az a baj,hogy pont nem oda tartottam :D:D:D) de ez nem valami jó dolog egyszer mikor gyalog mentem úgy elvoltam gondolkodva,hogy átmentem a piroson természetesen zenét hallgattam közbe..
2014. szept. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez a gond hogy velem is pont ez van, az út végén néha rájövök hogy hát ez lehet nem valami jó ,viszont az a gond hogy az út elején mindig eszembe jut valami és ha elkezdek rajta gondolkodni(mégpedig elkezdek) akkor a még az út végére nem érek addig nemigen bírom abba hagyni.
2014. szept. 8. 16:46
 7/9 anonim ***** válasza:
gondolkodni testmozgás közben totálisan természetes dolog, amiről itt ti beszéltek, az az elbambulás... nah az nem természetes, de azt meg ne keverjük a gondolkodással... bringázás közben, főleg városban zenét hallgatni, nah az meg nonszensz...
2014. szept. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mégvalami,ti álltalába min szoktatok gondolkodni??
2014. szept. 9. 22:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem akarok felvágni, de én úgy szoktam, hogy 35-el végiglovaglok a városon :D
2014. nov. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!