Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normális, hoyg egész nap...

Az normális, hoyg egész nap egyedül szeretek lenni és gondolkodni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 00:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális!

Ez (is) különböztet meg minket az állatoktól.

2012. aug. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne? Nekem is nagy igényem van az egyedüllét, elmélkedés iránt.

Egyszerűen "kell".

2012. aug. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Heid válasza:
100%
Nem mindegy, hogy azért szeretsz egész nap egyedül lenni, mert neked így jó, vagy azért, mert félsz "nem egyedül" lenni. Ha az előbbi, akkor normális, ha az utóbbi, akkor nem.
2012. aug. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!

Heid! A kettő között van az igazság, akkor? :/

2012. aug. 7. 18:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem egészen arra célzott, h a "kettő között"- hanem, h fontos, h milyen okból történik az egyedüllét. Ha nem tévedek.:)
2012. aug. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy egyrészt szeretek egyedül lenni, másrészt félek is a társaságtól, tehát mindkét ok közrejátszik.
2012. aug. 8. 15:27
 7/8 Heid válasza:
100%
Az normális, hogy szeretsz egyedül lenni. De az nem normális, hogy félsz társaságba menni. Ennek hátterében valami probléma húzódik meg. Nem tudom mióta van ez így, de mindenképpen azon kéne elgondolkoznod, hogy ez miért van. Az első lépés, hogy tudatosítod. Ne keress kifogásokat, fogadd el, hogy így van, és akkor már tudsz változtatni is.
2012. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én kiegészíteném azzal, h gondolj bele: vajon generálja is egymást a két "ok"? :)
2012. aug. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!