Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több mint 4 éve élek párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint 4 éve élek párkapcsolatban. Mostanában elég viharos közöttünk minden, folyamatosan veszekedünk, viszont nem tudom elképzelni az életem nélküle. Mit csinálhatnék? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. A barátnőm 18. Igazából én vagyok neki az első...Komoly kapcsolat, és amúgy is. Voltak köztünk hullámvölgyek, nem egy nem kettő. Állt már közénk barát,az én részemről, barátnő és szülő az övéről, de eddig kisebb nagyobb bakival mindent átvészeltünk. Maximum egy-két hónapot voltunk külön, a 4 év alatt olyan 3 alkalommal.

Most már úgy mond megint "stabil" a kapcsolatunk, csak mindenen képes veszekedni velem. De olyan lehetetlen dolgokon, hogy miért zöld az ég és kék a fű...vagy fordítva...annyira nem zavar ilyen hülyeségeken való fennakadás, de amikor egy nap harminchatszor szól be, hogy miért azt veszem fel meg miért nem a másikat meg ne tegyem ezt ne tegyem azt, néha elborul az agyam,és képesek vagyunk szinte a semmin, órákig veszekedni.Nem szeretném elveszíteni, csak ezekre kellene valami megoldás...mert ez így nem mehet tovább...Szerintetek mit csinálhatnék? Beszélni már kismilliószor beszéltem vele...Előre is köszi:)


2010. aug. 16. 22:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem állítsd választás elé. Vagy befejezi ezt a viselkedést, vagy viszont látásra. Nem szabad, hogy ennyire nyeregben érezze magát valaki, ezt soha nem szabad megengedni. Ha nem leszel határozott, akkor mindig ezt fogja csinálni, mert megteheti.
2010. aug. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Lehet korai volt hogy együtt legyünk ennyit...Már egy jó ideje szinte együtt "lakunk"...inkább csak nem alszunk külön, de folyamatosan vagy én vagyok nála vagy ő nálam.

Mondtam már neki hogy fejezze be, meg a barátja vagyok nem a fia, de...nem tudom. Nem nagyon akarja felfogni...Köszi a választ!

2010. aug. 16. 23:02
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem kérdezted tőle hogy miért csinálja? Miért nem töltötök külön több időt?
2010. aug. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy álltok a szex-szel?

Szerintem, ha más nagyjából rendben van, akkor a felek attól is kiegyensúlyozottabbak és elnézőbbek a másikkal, ha rendben van a szexuális életük.

Mást nem tudom, mit vezetne le rajtad 18 évesen?

Most iskola nincs, gondolom munkahelyi problémája nincs...

Azért ez a kötekedés, mert valamiért frusztrált, hogy miért arra neki kell tudnia a választ.

2010. aug. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 CukrosVirsli ***** válasza:
100%

EZ nehéz eset. hmmmm.

Hát figyelj,a nőkőn nehéz kiigazodni,ti már 4 éve együtt vagytok amint olvastam ,szószerint Joban rosszban együtt voltatok/vagytok.) Ez nemszabad,nemis kell eldobni isten örizz:D Az nemindegy h Mindig beleköt mindenbe vagy csak ha " olyan kedvevan" ha az utobbi hagyd rá. HA sokszor csinálja ezt akkor meg beszélj vele ha tettszik hanem ,irtad h probáltad oké de a problémákat megkell beszélni.

Biztos h szeretitek egymás szóvalezen is tuljuttok ;)

2010. aug. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A szex-szel jól állunk. Azzal nincs majdnem egyedül semmi baj. Hogy miért csinálja, nem tudom. Kérdeztem, akkor meg abból lett veszekedés, hogy én milyen hülyeségeket találok ki. Azért nem vagyunk külön kicsit többet, mert igazából már 5 perc után is képes hiányozni(nem a veszekedés), meg a baráti körünk is ugyanaz már, szóval ha ő elmenne haverokkal, meg én is, ütköznénk:) Köszi a válaszokat!
2010. aug. 16. 23:08
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, h nem bízik benned? Én is ilyen vagyok a barátommal, vagyis már sokat változtam, mert segít nekem:) és nálam a bízaélom hiány miatt voltak a veszekedések.
2010. aug. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát de...a 24 órából 23-at együtt töltünk szinte...a maradék egy óra meg elmegy arra, amikor valamiért épp ki kell szaladni:D Feltéve ha otthon vagyunk.

Szinte magánéletem nincs, oka a nullával egyenlő hogy ne bízzon bennem:)

2010. aug. 16. 23:15
 9/11 anonim ***** válasza:

Közben eszembe jutott valami a "fiatalkoromból", saját tapasztalat.

Lehet, hogy túl magabiztos, azt gondolja, hogy téged úgysem veszíthet el, mert te sosem hagynád el, és nem is próbálja ezért visszafogni magát.

2010. aug. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát ha esetleg így van, akkor is visszafoghatná magát, mert a végén ő húzza a rövidebbet...(Akármennyire nem akarom...)

Most is...átmentem hozzá 8 fele, aztán már azzal fogadott, hogy miért kék pólót vettem fel meg miért nem a halászgatyámat vettem fel satöbbi...Na most...veszekedni nem volt kedvem, inkább hazajöttem:D

De most ez olyan...nem tudok rá jó szót...most meg írogat msn-en hogy menjek vissza...most is elmondtam neki mivel volt bajom, csak annyit mondott hogy ha ilyenen felhúzom magam, akkor mi lesz velem később...Na bumm...

2010. aug. 16. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!