Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt gyakorikérdéseken sok...

Itt gyakorikérdéseken sok megkeseredett ember van?

Figyelt kérdés

oké először is bocsánat, ha ez most egy kicsi polgárpukkasztó kérdésnek számít: nem annak szánom. csak úgy elgondolkoztam a dolgon, amire ezek vezettek rá:

1. ahogy nézem itt a kérdéseket, igaz legfőkképp az "emberek" kategóriájára vonatkozik, egyszerűen megszámlálhatatlan megkeseredett és besavanyodott ember van (én konkrétan néha szoktam benézni ide, általában ha fentvagyok az oldalon, nyilván rámvonatkozó pl szórakozás témát nézem). ezt onnan látom, hogy ha benézek ide, akkor szeretnék nyilván néha tanácsokat adni, mert látom hogy vannak kétségbeesett emberek, amivel nincs is semmi baj, ne értsetek félre! a megkeseredett nálam ott kezdődik, hogy annyira negatív hogy tele van utálattal és gyűlölettel, és be van savanyodva az egész világra, nem lehet nekik segíteni sem, mert akkor ugyanúgy folytatják az önsanyargatást, de olyan negatív és sötét módon, hogy elmegy az életkedved!! most is olyan kérdezőket láttam, hogy azt hittem lehidalok! úgy értem, én se mindig vagyok pozitív, mert mindenkinek vannak "insecurity"-jei, amikre érzékeny és sokat agyal vagy szomorkodik. de ez, hogy ilyen sötéten és megkeseredetten, minden segítséget elutasítva, és támadóan szinte..és nem olyan, aki tényleg segítségért kiált, hanem aki csak kiír egy kérdést, majd semmibevéve a válaszokat nyiltan tovább gyűlöl mindent és mindenkit


2. akárkivel kezdtem el hosszabban levelezni, előbb vagy utóbb mindenkiről kiderült, hogy van velük valami ugyanolyan mint amit feljebb írtam, még ha először kedvesnek is tűntek. de ezeket amúgy szinte csak a férfi felhasználóknál látom.


lehet hogy csak én látom így, de én tényleg azt hiszem hogy itt egészen sok ilyen ember van.. o.O


és légyszíves NE értsétek félre, én nem a negatív, vagy a kétségbeesett emberekről beszélek, hiszen valamilyen szinten minden ember olyan. :) hanem a tényleg megkeseredett és az egész világhoz gyűlölettel álló emberek, akiknek mondhatsz bármit. csak kíváncsi vagyok, hogy csak pont nekem sikerült ilyen emberekkel összetalálkoznom, vagy sokan vannak itt ilyenek?


2016. márc. 18. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Legalábbis én is ezt tapasztaltam.
2016. márc. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább arról van szó, hogy névtelenül sokkal közvetlenebbek és sokszor bunkóbbak az emberek, mint a valóságban, ez nem csak erre az oldalra igaz, az internetes viták gyakran eléggé elfajulnak.
2016. márc. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok. De pont azért szeretek itt segíteni, hogy ezek a megkeseredett emberek elkezdjék máshogy látni a dolgokat. Az egyik felhasználón idővel jelentős változást érzékeltem. :)
2016. márc. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

egyetértek veletek:) és nagyon helyes 1es válaszoló:D annó még én is próbálkoztam ezzel, csak sajnos ugye mint írtam az ilyen emberekről szinte lepattan a segítség.:/


meg persze azt még hozzá kell tennem, hogy nem tudom, más kategóriákban mennyi ilyen ember van, az tuti hogy az emberek résznél akad néhány. és én tényleg a leírásban kifejtett végletekről beszélek, akik tényleg mindent gyűlölnek. :)

2016. márc. 18. 19:05
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
az a lényeg, hogy te tökéletes vagy és most jól megmondtad mindenkinek a magadét.
2016. márc. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó :D
2016. márc. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
tudtam hogy lesz ilyen komment is.. mondtam hogy én is tudok negatív lenni, viszont egy szóval sem mondtam hogy tökéletes vagyok! miért nem legalább egy picit próbálod megérteni amit írtam?:/ én a végletekről beszéltem, nem azokról akiknek problémáik vannak, mert mindannyian vagyunk sokszor negatívak, utáljuk magunkat, elegünk van dolgokból, stb! nehogy azt hidd hogy nekem minden olyan könnyű volt! :/ én viszont az olyan emberekről beszéltem, akik támadóak, a segítségre ellenségesen folytatják ugyanazt, stb, de fent tényleg kifejtettem, kérlek olvassátok el, tudom hogy hosszú lett, de ott leírtam!..
2016. márc. 18. 19:14
 8/10 anonim ***** válasza:

figyelj, szerintem tényleg számolj az ilyen kommentekkel is, elvégre ez még mindig az emberek kategória:D

de egyébként az itteni kérdéseknél én is látom ezt, annyira felhúz, azt hiszik hogy nekik van a legsanyarúbb sorsuk, és mikor tippeket írok, akkor meg leugatnak:D

2016. márc. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem lehet mindenki olyan ügyes és bűntelen mint te.
2016. aug. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
te tényleg ilyen retardált vagy, vagy játszod a hülyét?
2016. aug. 15. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!