Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Itt miért van ennyi megkesered...

Itt miért van ennyi megkeseredett ember?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi ,h itt miért van ennyi érzelmi hulladék?Sokan csajok közt is nagyra verik itt magukat egy szimpla kérdésen ,h fujj mennyek a francba meg kellesz te a sz@rn"ak stb ,de a valóság sajnos az ,h ők kötnek ki itt a Gy.K minden áldott nap szoktam látni a nevüket ők azok akik senkinek sem kellenek és itt tudják kiélni magukat ,h valakit elküldenek a fenébe mert a kinti életben őket küldik el a fenébe .A srácoknál ugyan ez a helyzet minden percbe "Valaki ismerkedne már velem kérlek könyörgöm" csak írjon már rám végre egy csaj ahelyett ,h kint élnék az életüket.Vagy ha viccből egy csaj ki ír szexuális tartalmú dolgot hirtelen össze gyűlnek mint a dögevők és vérnyognak a lerágott csont mellet húú én meg dugnálak ,jajj kicsim én kinyalnálak stb..Ezen az oldalon tényleg a társadalomból kivetett hulladékok gyűlnek össze többnyire ez egy szemét telep így is fel lehet ezt fogni?
2014. febr. 26. 13:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
pontosan :)
2014. febr. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

igen.

ezt a kérdést már egyszer én is feltettem.:D

2014. febr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Mert akik kozossegi oldalakon lognak, chatelnek, vagy forumozgatnak, azok otthon ulo kockak. Baromira nincsenek megelegedve magukkal, ezert ugy kompenzalnak, hogy masokat szapulnak.

Igen, valahogy en is ebbe a csoportba tartozom ... a normalis emberek kint vannak az eletben. Elik az eletet. Vannak barataik, akkikkel osszejarnak, programoznak. Masok sportolnak, vagy mas hobbijukkal foglalkoznak.

Sokaknak nem fog tetszeni, de akkor is igaz, hogy a nicknev moge bujo, az otthoni biztonsagabol szajhoskodo nyomik vannak csak ilyen oldalakon.

Igen, en is az vagyok.

2014. febr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ez nem csak ide igaz, chat oldalakra is meg akik csak unalomból társ-keresőznek. Én mondjuk a munkahelyi szabad perceket ütöm el néha itt, meg ha tényleg valamit meg akarok tudni. De akik ezt csinálják szabadidejükben no comment :D

Értelmes emberek mással foglalkoznak.

2014. febr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenféle ember van itt: akinek valamiért túl sok szabadideje van, aki a munkahelyén sokat ül a gép előtt és néha be-benéz, aki csak azért olvasgat itt, mert jókat szórakozik a kérdéseken, de olyan is, aki szeretné kicsit kiadni magából a gondját-baját és név, arc nélkül itt könnyebbnek érzi.


Akikből viszont tényleg túlburjánzás van itt, ők az ítélkező, rosszindulatú emberek, akik ismeretlenül szeretnek leszólni másokat és hangoztatni, hogy bezzeg ők mennyire értelmesebbek. :)

2014. febr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem vetted észre hogy ilyen a társadalom egésze és csak magadat vered át amikor azt képzeled te különb vagy.
2014. febr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én konkrétan azért vagyok itt, hogy valahol kiélhessem magam anonim módon is. Nem kell vállalnom a véleményemmel együtt az arcomat és a nevemet is. Ugyanakkor az is tény, hogy szociális fóbiás, depressziós és személyiségzavaros is vagyok. Általában a normális kérdésekre viszont igyekszem normális válaszokat adni.


Kérdéseket nagyon ritkán írok ki (azokat sem ebbe a kategóriába) és nem szoktam nagyon siránkozni, csak ha nagyon magam alatt vagyok... De akkor egy ilyen nyavalygós válaszomra szoktam is kapni az ívet másoktól akár privátban is. :) Igen, ez egy szeméttelep, de azért vannak jól elrejtett kincsek is.

2014. febr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nos ez nem tarskereso.


A valasz egyszeru, ilyen az ember.


Adott egy oldal amire nevtelenul lehet irogatni, igy az ember gatlasok nelkul i s viselkedhet.


Nem tudhatod, de a valo eletben lehet jol meno uzletember, vagy unatkozo szingli, vagy anyuka, stb.

2014. febr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Amit az 5-ös mondott , mindenféle ember van itt .
2014. febr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm ,h eddig értelmesen válaszoltatok és örülök ,h ezt sokan így látják nem csak én bevallom kissé általánosítottam és volt bennem egy kis frusztráció is ,de nagyjából ez az igazság ment a zöld mindenkinek.

Szép napot nektek és mozduljatok ki főleg ,h ilyen jól süt a nap :D Sziasztok!:D

2014. febr. 26. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!