Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hány betegesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány betegesen megkeseredett és magányos ember használhatja ezt az oldalt?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanokra, akik inkább vitatkoznak itt az emberekkel, mint kimozdulnának a gép elöl. Beteges magányukat itt töltik ki másokon. Vajon mért olyan fontos nekik, hogy itt egy virtuális vitát megnyerjenek? Ennyire kevés a sikerélményük az életben?
2015. aug. 9. 17:02
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
A magány miatt került ebbe a kategóriába a kérdésem. Pl. randiznának már nem a gép előtt guvadnának egész nap.
2015. aug. 9. 17:03
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
elég sok! nem sajnálom az ilyeneket ha valamit akarok tenni is kell érte nem csak várni a sült galambot! ezek azt hiszik hogy ha itt sírnak megsajnálják őket a nők és ezáltal lesz csajuk
2015. aug. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én pl. azért vagyok itt, mert a barátom napokra elutazott, és tényleg elég elveszett vagyok most kicsit nélküle. Ráadásul a barátnőim sincsenek jelenleg elérhető közelségben, hogy velük mozduljak ki... úgyhogy marad a virtuális okoskodás a hűvös szobában. :)
2015. aug. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

Nem vagyok sem magányos sem megkeseredett, de azt sem szeretem amikor valaki idejön és olyanról osztja az észt ami neki van, de másnak nincs.

Ha nem vennéd észre, a fiatalok többsége már az utcán is a saját kis virtuális világukban vannak, így pedig a kimozdulás már nem jelent semmit.


Igen, valószínű ennyire kevés sikerélményük van. Vagy azért mert túl félénkek kiállni magukért vagy mert nem szeretek másokat letaposni, hogy sikereket érjenek el mert többnyire így megy, persze nem minden esetben.

2015. aug. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én most azért vagyok itt mert túl meleg van bekapcsolni a gépet, máskor meg azért, mert kell egy kis pihenés az agyamnak a munka alatt. Bár lassan már inkább lefáraszt ez az oldal. Egyszerűen kell egy bizonyos értelmi szint ahhoz hogy valaki normális kérdést tegyen fel.
2015. aug. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
45%
Elég sok.
2015. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
45%
Olyan 2418 körülre tippelnék...
2015. aug. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
Én gyakran vagyok itt amikor unatkozom, de inkább tanácsokat osztogatok, nem vitatkozom. Most pl.: beteg vagyok és nyomom az ágyat, ilyenkor nagyon "bölcs" vagyok. :D
2015. aug. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%
Azért fura, hogy akik az "elég sok" mellett kardoskodnak fel vannak szavazva, de magukat biztosan nem sorolnák közéjük... :D
2015. aug. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ilyen a virtualis kozosseg. Kulonbozoek vagyunk, mas a velemenyunk, eltero a stilusunk es az osszes korosztaly kepviseli magat. Hogy ne lennenek konfliktusok?


Helyen kell kezelni a dolgokat es ha latszik, hogy mar folosleges a beszelgetes, akkor at kell klikkelni egy masik kerdesre.

2015. aug. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!