Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor fogják fel az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogják fel az emberek, hogy a rossz külső van előbb és az emiatt kapott elutasítások miatt lesz megkeseredett az ember?

Figyelt kérdés
Csak mert állandóan a megfoghatatlan "hozzáállással" magyarázzák a sikertelenséget.
2016. jan. 10. 13:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%

Tudod, fentről mindig könnyű leugatni... A gazdag is odaböffent mindent, de bele sem gondol, átérezni pedig nem tudja, milyen lent lenni.


Ugyanez megy itt is.

2016. jan. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
mert az ember társaslény és szeretne párt találni és minek örüljek a sok megalázásnak? kinevetésnek? cseréljünk 1 napra aztán meglátod. a gazdagnak is könnyű azt mondani hogy tanulni kellett volna. ha van pénzed van lehetőséged tanulni
2016. jan. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Van, amin lehet változtatni, még a külsőben is, próbáltad már?

Én pl. tinikoromban nagyon pattanásos voltam és fogszabályzóm is volt, sokat gúnyoltak is, de változott a helyzet, a fogszabályzó lekerült, a pattanásosodásra meg kerestem megoldást. Sovány is voltam, azért is kaptam az oltogatásokat, de azon is változtattam.

Biztos van olyan fokú rondaság, amitől irtóznak az emberek, de inkább igénytelenség vagy betegség miatt.


Én megértem, ha valakinek nem esik jól, ha egy nehézségét lekicsinylik, vagy olyanon viccelődnek, ami neki nehézség vagy az volt, és ha én véletlenül beletrafálok egy poénnal, akkor elnézést kérek, ha jelzi, hogy félrement, de a nehézség még nem zárja ki, hogy az ember küzdjön önmagáért, hogy elérje a céljait.

2016. jan. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

ja csak tudod nekem is 24 óra egy nap...ráadásul nekem az adottságaim miatt kevesebb az energiám is


tehát halmozottan hátrányban vagyok


többet kéne kinlódnom, de ugyanannyi rá az időm és kevesebb az erőm is

2016. jan. 10. 13:16
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Felnőtt ember vagy, vedd kezedbe a sorsod!

Én más szempontból vagyok hátrányban, mégpedig a karrier terén. Sokszor úgy érzem, a sors kib**ott velem, mert olyan téren vagyok ügyes, ami a társadalomnak nem kell, nem ismer el és legfőképp nem fizet ki. Így olyan munkával keresem a pénzt, amit nem szeretek. De én is elrontottam, nem tanultam akkor, amikor még több lehetőségem volt rá.

Sírhatnék itt, de nem teszem, mert felesleges, ettől nem lesz jobb. Inkább megteszem, amit tudok, ha kell, munka mellett, család mellett tanulok. Nehéz lesz, de ugyanezt az energiát sírás-rívás helyett inkább erre használom.

2016. jan. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%
Nem lehet feladni akkor sem.Ha szazszor utasitanak is el akkor is probalkozni kell.Nekem 23 evesen lett eloszor baratnom,de sikerult!En azt csinaltam hogy elkezdtem mindenkivel ismerkedni ,beszelgetni.Tudod az eselytelenek nyugalmaval.Szep lanyokhoz is odamentem haverkodtam veluk is.Az egyikkel nagyon jo baratsagba kerultem,es vegul az o egyik baratnojevel jottem ossze:)
2016. jan. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

#5


Kár, hogy mire eljutsz odáig, amíg mások 25 évesen, már fél lábban a sírban leszel :(

2016. jan. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

NAHÁT


én meg tudod 26 vagyok, munkába kell járnom minden nap, ott nincsen szinte semmi fiatal, miniumum 30 éves mindenki.


barátaim is kikoptak mint a geccccybe


ja és 100 elutasitás? :D :D :D :D


az nálam a bemelegités

2016. jan. 10. 13:43
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

7 Inkább így, mint hogy rinyáljak itt, mint sokan teszik. Másrészt sosem késő elkezdeni.

Te pedig azt sem tudod, mennyi idős vagyok, fogalmad sincs, mennyi időm van hátra.

Az élet pedig mindig tartogat fordulatot. Lehet, hogy én száz évig élek, a huszonöt éves meg mire eljut a karrierje csúcsára, elcsapja a vonat.

2016. jan. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#9


Kár, hogyha meló mellett tanusz, azzal szépen lassan - ha nincs szerencséd gyorsan - rövidül meg az életed a túlhajszoltság miatt.

2016. jan. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!